Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 131
Stare wujki które pytały was przy świętach dlaczego się jeszcze nie ozeniliscie nie rozumieją że to nie wygląda tak jak 40 lat temu za ich młodości. Wtedy wystarczyło zabrać dziewczynę na potańcówkę do remizy albo na film do domu kultury, nie pić za dużo i nie być bucem, to wystarczyło. Teraz trzeba zarabiać 10k, mieć własne mieszkanie i samochód, minimum 180 cm wzrostu i wyglądać jak #klaudiusz albo #gigachad . Panny mają #tinder więc dzięki globalizacji mają dostęp do Chadow z całego świata. Cóż, świata nie zatrzymacie, każde czasy rządzą się innymi prawami.

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 52
@mokry_sen_polonisty: Gdyby nie internet i zmiany społeczne które wynikły przez to właśnie, to w życiu żadna z was nie zobaczyła by chada, albo chadów w takiej ilości na oczy, bo mieszkał by 100-200-500 km dalej. Ten jedyny w zasięgu kilkunastu km bzykałby najładniejszą z was w okolicy, bo kiedyś podróż więcej niż 20 km to był wyczyn. Rozumiesz, czy dalej będziesz pisać derdemały o upadku romantyzmu czy wierności małżeńskiej, która nigdy
@mokry_sen_polonisty: gówno prawda. Baby dostały skrzydeł jak zaczęły się femi propagandy o tym ze kobieta moze wiecej, że jest wyzwolona, ze nie musi miec homonto żeby zachować godność, że nie trzeba jej faceta i że tak samo jak źli faceci może ruchac- dobrze sie przy tym bawić i nie musi byc to zobowiazujące. Kobieta jako gospodyni została wymazana z głów dorastajacych dziewczyn- dziś singielka, pchajaca sie na wyzyny kariery i czub
@mokry_sen_polonisty: Co xD? Przecież zdrady od zawsze działają w dwie strony. Istnieją od wieków, tylko kiedyś nie brano rozwodów, bo wstyd. Ja pisze o problemie doboru partnera/partnerki z racji rozwoju technologii i nie dostosowania ewolucyjnego, a ty znów "chlip jeden na całe życie" i "facet zły bo z wielu pieców chce jeść chleb". Albo trollujesz, albo jesteś #damskastuleja, albo kur!@#a nie wiem XD
@Bazarnia A kto stworzył tindera? Faceci. Nie mówię o zdradach w związku tylko o tym jak ludzie prowadzili się przed ślubem a jak prowadzą się teraz. Teraz to jest normalne, że partner przed ślubem miał 15 innych. I jedna strona i druga. I komu to było potrzebne?
( ͡º ͜ʖ͡º)
@vauecki A co to są femi propagandy? Hmm
Feminizm polega na tym, że kobiety chcą praw do tego co mają już mężczyźni. Kobiety chciały być wyzwolone i ruchać tak jak faceci, ktorzy zaczęli to wcześniej.
Dlaczego prostytutki istnieją od zarania dziejów a męskie prostytutki to nowy wynalazek?
Bo od zawsze faceci dawali sobie przyzwolenie na ruchanie jak najwięcej i jak najczęściej. Niekoniecznie z jedną kobietą. A kobiety jak to kobiety, nie chciały
@mokry_sen_polonisty: Trotyl wymyślił Nobel z dobrym zamiarem - jak został użyty, to już wiemy. Skoro wynalazki facetów są złe, to oddaj telefon, wyjdź z mieszkania/domu i idź siedzieć w ziemiance ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdrady były w związkach, zanim nastąpiły zmiany w prowadzeniu się przed ślubem - więc to bez znaczenia. Sama to potwierdziłaś powyżej. Nie zapomnij jeszcze napisać, że w sumie to trollujesz i chcesz wkurzyć
@Bazarnia Odwracasz kota ogonem lepiej niż moja matka. Zawsze jak przestaje Ci iść w dyskusji to zmieniasz temat? Czyli gdyby nie aplikacje do ruchania to dzisiaj mieszkalibyśmy w ziemiankach? Bo nie rozumiem zwiazku miedzy jednym a drugim.
Ja rozmawiam o czasach przed ślubem a ty mi o czasach po ślubie i się cieszysz nie wiem z czego.
I fajnie, że już wiesz jak robią wszystkie różowe. Musisz naprawdę nienawidzić kobiet.
Teraz to jest normalne, że partner przed ślubem miał 15 innych. I jedna strona i druga.


@mokry_sen_polonisty: jak ktoś lubi rozwiązły tryb życia, przypadkowe seksy itp., to niech sobie ten ślub odpuści, bo na bank taki związek się nie utrzyma. Przeszłość i sposób prowadzenia się ma znaczenie jak cholera, w przypadku obu płci. Ona w takiej czy innej postaci zawsze wychodzi na jaw, nie da się z mechanicznego tinderruchacza zostać przykładnym