Wpis z mikrobloga

@MajaGraja Miałem dawno temu taką sytuację. Sąsiada powineli, ale właśnie wtedy się dowiedziałem, że pracował w ABW i szybciutko był w domu spowrotem. Myślałem, że mój telefon nic nie dał, ale kilka miesięcy później się wyprowadził i nigdy więcej go nie widziałem. Koniec końców wydaje mi się, że podniesienie rodzinnej awantury do rangi oficjalnej zakończyło małżeństwo i jego znęcanie się nad rodziną.
@ewiak: ogólnie oni doskonale wiedzą że cały blok nimi gardzi przez takie chamskie odpaly. Niejednokrotnie pieluchy wyrzucali przez okno. Bo od tego się zaczęło. Gdy ojciec im grzecznie zwrócił uwagę że mogliby jednak to wyrzucać do kosza to wyrzucili papierosy na dach naszego wtedy starego samochodu. Właściciel bloku sam się przekonał jacy są to ludzie i właśnie że względu na nich zamontował monitoring.
TAKŻE NIGDY ALE TO NIGDY POD ŻADNYM POZOREM NIE DZWOŃ NA POLICJE NA SĄSIADÓW


@cagedindreams: Ostra patola. Naprawdę myślisz, że ktoś się wystraszy twojej historyjki, Sebku? xD

W dzisiejszych czasach nie wystarczy być "synem prokuratorki", trzeba być jeszcze synem odpowiedniej prokuratorki. Poza tym na każdego znajdzie się grubsza ryba, która tylko czeka na pretekst, żeby się go pozbyć. Także liścik z informacją "poziom wyżej" i nagle pani prokurator gówno może zrobić
Macie mózgi przeżarte wykopem.


@cagedindreams: Wnioskując po ADHD w komentowaniu i wrzucaniem dziwnych, niepasujących do kontekstu stwierdzeń typu "Świat nie jest czarno biały jak wy uważacie.", to ty masz mózg przeżarty, ale czymś innym.

Zresztą zajrzałem na twój profil i przywitało mnie piękne "GANGSTA RAP MADE ME DO IT". Także pozdro z fartem Sebku. Jak tam FAS, zmalau urus?
@cagedindreams ja jak dzwoniłam w przypadku przemocy domowej u sąsiadów to powiedziałam pani operator, że nie chce być w to zamieszana (chociaż podałam swoje nazwisko i numer mieszkania, żeby im drzwi do klatki otworzyć) i ona od razu zaznaczyła, że przyjmuje zgłoszenie anonimowo. aczkolwiek żyję już na tyle długo na tym świecie by wiedzieć, że to co napisałeś to wcale nie są jakieś brednie, smutne
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (1208)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @7845 @Krachu @WhatTheHeck @Lim3 @Bazingaqq @Profil_Internetowy @kwasnydeszcz @kot_gagarina @xkoska @mic22 @her_flik @lol_cat @r__k @adormidera @CoJaToNieTY @swaginsky3000 @Mapapolski @Patsi @boryspo @Mk19 @Alfa_ale_Beta @ragbrok @gacek1197 @Marbarella @Xpress @bopke @karmelkowa @Sluaagh @