Wpis z mikrobloga

Ludzie! Co wami kieruje, że #!$%@? zimą w trampkach, a najczęściej jeszcze do tego dresik? Czym wy się odżywiacie, że macie taką sieczkę w głowie? #kiciochpyta

Przecież te buty są w minutę całe mokre. Ten dres to w ogóle jakaś deklaracja? „Jestem durniem i jestem z tego dumny!”?
Naprawdę - jakieś argumenty oprócz ewidentnej głupoty?

Mam to w sumie gdzieś, ale chciałbym poznać tą pokrętną logikę...

#takaprawda
Pobierz motaboy - Ludzie! Co wami kieruje, że #!$%@? zimą w trampkach, a najczęściej jeszcze ...
źródło: comment_UTPdtRxeFLywuajKjYStjHk4RuXRrqyT.jpg
  • 214
#motaboy: Masz koleś problem. Nie zapomnij zagadać do takiej osoby i zapytać się jej czy pije latte na sojowym mleku, bądź skąd się bierze mleko?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motaboy: no może jakby było -10 albo mniej to ubieranie zimowych butów miałoby sens. Ale od kilku lat zimy są łagodne, w nocy nie #!$%@? więc nie miałem powodu żeby kupować i tak chodzę. A ty teraz idź i #!$%@? filkolka w ścianę.
ja #!$%@? ale szambo xd zdajecie sobie sprawe z tego, ze jestescie sfrustrowanymi nosaczami, ktorzy nawet na tak proste pytanie jak "dlaczego chodzisz w letnich butach w zimie" nie potrafia odpowiedziec bez jadu i hejtu, bez wmawiania komus ze ma #!$%@? zycie bo sie interesuje dlaczego ludzie chodza z golymi kostkami w zimie. jeszcze do tego te komentarze, ze woli takie buty od tych z ccc xd ludzie wy na prawde macie