Wpis z mikrobloga

Ludzie! Co wami kieruje, że #!$%@? zimą w trampkach, a najczęściej jeszcze do tego dresik? Czym wy się odżywiacie, że macie taką sieczkę w głowie? #kiciochpyta

Przecież te buty są w minutę całe mokre. Ten dres to w ogóle jakaś deklaracja? „Jestem durniem i jestem z tego dumny!”?
Naprawdę - jakieś argumenty oprócz ewidentnej głupoty?

Mam to w sumie gdzieś, ale chciałbym poznać tą pokrętną logikę...

#takaprawda
motaboy - Ludzie! Co wami kieruje, że #!$%@? zimą w trampkach, a najczęściej jeszcze ...

źródło: comment_UTPdtRxeFLywuajKjYStjHk4RuXRrqyT.jpg

Pobierz
  • 214
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@motaboy: o kurła jak ja Cię rozumiem. Ostatnio lecę na piwko do ziomeczka, opatulony w szalik, rękawiczki, jakbym miał to dwie czapki bym założył, skarpetki które normalnie trochę za kostkę wystają przerobiłem szybko na podkolanówki żeby nie podwiewało, zimowe buty wysokie... A na przystanku, jakiś fircyk z 19 lat razem z dziewczyną, spodnie #!$%@? rybaczki jakieś 3/4 chyba, Vansiki i skarpetki przed kostkę, kurteczka wiosenna i stoi taki #!$%@?ś zgarbiony i
Po 1 od lat nie było zimy która wymagała by faktycznie zimowego obuwia.
Po 2 masa osób jeździ autem ewentualnie mieszka w takim miejscu ze wszędzie ma blisko.
Po 3 większość trepów z ccc i tym podobnych itak nie nadaje sie do niczego wiec szkoda na to pieniedzy biorąc pod uwagę ze pewnie beda na nogach miesiąc moze dwa .
@motaboy: 1) to nie są trampki
2) wciąż mają lepszą izolację od podłoża i są mniej przemakające niż wiele zimowych butów dla kobiet- szczególnie te z zamszu i sztucznego zamszu. Mają też lepszą podeszwę, bo niektóre kozaki mają gładką i trzeba coś z tym robić albo liczyć, że uda się nie poślizgnąć
3)nie ma -20 stopni
@motaboy: dres czesto jest uszyty z mieszanka bawelny z poliestrem, czasem stosunek nawet 35:65, czyli mniej przewiewne, lepiej zatrzymuje cieplo. natomiast jeansy czy inne wizytowe spodnie zazwyczaj sa z bawelny 100 procent czy tam 97 procent i jest chlodniej.

a buty tez niepotrzebne jak dobrze odsniezony chodnik, poruszamy sie samochodem.

satysfakcjonuje wyjasnienie?