Wpis z mikrobloga

Ludzie! Co wami kieruje, że #!$%@? zimą w trampkach, a najczęściej jeszcze do tego dresik? Czym wy się odżywiacie, że macie taką sieczkę w głowie? #kiciochpyta

Przecież te buty są w minutę całe mokre. Ten dres to w ogóle jakaś deklaracja? „Jestem durniem i jestem z tego dumny!”?
Naprawdę - jakieś argumenty oprócz ewidentnej głupoty?

Mam to w sumie gdzieś, ale chciałbym poznać tą pokrętną logikę...

#takaprawda
motaboy - Ludzie! Co wami kieruje, że #!$%@? zimą w trampkach, a najczęściej jeszcze ...

źródło: comment_UTPdtRxeFLywuajKjYStjHk4RuXRrqyT.jpg

Pobierz
  • 214
@motaboy: Widzisz. Ja na ten przykład muszę przejść jakieś 20m do auta, a potem, z auta do celu jakieś kolejne 50m.
Jeśli wiązanie butów zajmuje więcej czasu niż spędzę na śniegu, to po kiego grzyba mam je wiązać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@motaboy prosta sprawa. 5 minut i jestem w pracy czy innym miejscu do ktorego zmierzam i komfortowo sobie siedze w 22 stopniach w wygodnych trampkach i lekkich ciuchach. Jak wiem ze spędzę wiecej czasu na zewnątrz to ubieram sie cieplej. Ja znowu nie rozumiem ludzi ktorzy ubieraja tonę ciuchow i pozniej poca sie przez 8h.
@motaboy a co do kostek, to prawdopodobnie była na dworze tyle co nic, więc wcale nie zmarzła XD
Sama nie raz tak wyglądam i nie kumam waszego sapania, dajcie mi pinionzki na spodnie, to kupię sobie jakieś najdrozsze, bo te z sieciowek nie są na mój wzrost i z wielką chęcią nie będę odsłaniać kostek, bo to wygląda moim zdaniem #!$%@? XD
@motaboy: ja np #!$%@? w vansach sk8 hi mte weatherized, z pozoru trampki ale ciepłe nieprzemakalne i w #!$%@? wygodne.
Większość skórzanych wysokich najek nadaje się na polską zimę bo na lato są zwyczajnie za ciepłe
Np air Force 1 07 mid, też zdarza mi się chodzić w białych.
@motaboy: nie zakupiłem obuwia zimowego do tej pory, a po za tym to sram na to, bo i tak w znacznej mierze przemieszczam się autem. Satysfakcjonujące wytłumaczenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Zrobiony_bobr jakby Ci wszyscy co chodzą tak ubrani jeździli autami to przecież byśmy nic o tej dziwnej modzie nie wiedzieli, ja dużo takich osób widzę jak wsiadaja do komunikacji miejskiej