Wpis z mikrobloga

Ludzie! Co wami kieruje, że #!$%@? zimą w trampkach, a najczęściej jeszcze do tego dresik? Czym wy się odżywiacie, że macie taką sieczkę w głowie? #kiciochpyta

Przecież te buty są w minutę całe mokre. Ten dres to w ogóle jakaś deklaracja? „Jestem durniem i jestem z tego dumny!”?
Naprawdę - jakieś argumenty oprócz ewidentnej głupoty?

Mam to w sumie gdzieś, ale chciałbym poznać tą pokrętną logikę...

#takaprawda
motaboy - Ludzie! Co wami kieruje, że #!$%@? zimą w trampkach, a najczęściej jeszcze ...

źródło: comment_UTPdtRxeFLywuajKjYStjHk4RuXRrqyT.jpg

Pobierz
  • 214
  • Odpowiedz
@motaboy: niektorzy nie wchodza w kaluze i snieg, jezdza samochodami przedewszystkim, fakt ze jak wdepniesz raz to jest #!$%@?, ale tak to leciutko, ty jeszcze zimy nie widziales ogolnie, to jest pozna jesien co widzisz na dworze, nawet nie
  • Odpowiedz
@motaboy: ja chodzę w dresie dość grubym xd bo jest wygodnie po prostu, ale buty to do kostki co najmniej. W niedzielę mialem bojówki czarne z hm i buty zephyr z militarii, to było piękne - wpadłem w kałuże, zero mokrego, buty nawet się nie przejęły, a dość głęboko było xd piękne są
  • Odpowiedz
@motaboy: masz to gdzies, ale piszesz.

To ja ci odpisze, ze we Wroclawiu na razie nie ma zimy. Snieg byl z pol godziny mize (a to i tak na samochodach). Wiec na cholere mam zakladac zimowe buty. Doslownie raz sie zdarzylo, ze mi bylo zimno w stopy, ale to i tak nie moglbym co z tym zrobic, bo to bylo w drodze z pracy do domu
  • Odpowiedz
@motaboy powiem Ci jak to u mnie wyglądało gdy bylem jeszcze małym szczylem z gimnazjum. Nie wiem skąd się to u nas wzięło, ale panowało przekonanie że jak chodzisz w zimowych butach to jesteś gorszy od innych. Poza tym buty letnie wyglądały lepiej od zimowych więc chodziło też o lans :D. Głupota, na szczęście szybko mi przeszło.
  • Odpowiedz