Wpis z mikrobloga

Ludzie! Co wami kieruje, że #!$%@? zimą w trampkach, a najczęściej jeszcze do tego dresik? Czym wy się odżywiacie, że macie taką sieczkę w głowie? #kiciochpyta

Przecież te buty są w minutę całe mokre. Ten dres to w ogóle jakaś deklaracja? „Jestem durniem i jestem z tego dumny!”?
Naprawdę - jakieś argumenty oprócz ewidentnej głupoty?

Mam to w sumie gdzieś, ale chciałbym poznać tą pokrętną logikę...

#takaprawda
Pobierz motaboy - Ludzie! Co wami kieruje, że #!$%@? zimą w trampkach, a najczęściej jeszcze ...
źródło: comment_UTPdtRxeFLywuajKjYStjHk4RuXRrqyT.jpg
  • 214
@motaboy: Lubię adidasy i mam skórzane. Nie przemakają mi. Gdyby było śnieg po kostki, to by mi przemokły, ale mieszkam w mieście i odśnieżają. Dresik jest fajny, lubię. Jest wygodnie i przyjemnie. W dresie jest mi też cieplej, w dżinsach trzeba myśleć o kalesonach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jakby Ci wszyscy co chodzą tak ubrani jeździli autami to przecież byśmy nic o tej dziwnej modzie nie wiedzieli, ja dużo takich osób widzę jak wsiadaja do komunikacji miejskiej


@radarada: czasami się zdarzy i mi wsiąść do środka komunikacji miejskiej. Zresztą, jak ktoś mieszka w jakimś cywilizowanym miejscu gdzie ma regularnie odśnieżany chodnik, to po co mu obuwie zimowe? Swego czasu jak mieszkałem w innym miejscu to buty zimowe były obowiązkowe,