Wpis z mikrobloga

Ludzie! Co wami kieruje, że #!$%@? zimą w trampkach, a najczęściej jeszcze do tego dresik? Czym wy się odżywiacie, że macie taką sieczkę w głowie? #kiciochpyta

Przecież te buty są w minutę całe mokre. Ten dres to w ogóle jakaś deklaracja? „Jestem durniem i jestem z tego dumny!”?
Naprawdę - jakieś argumenty oprócz ewidentnej głupoty?

Mam to w sumie gdzieś, ale chciałbym poznać tą pokrętną logikę...

#takaprawda
Pobierz motaboy - Ludzie! Co wami kieruje, że #!$%@? zimą w trampkach, a najczęściej jeszcze ...
źródło: comment_UTPdtRxeFLywuajKjYStjHk4RuXRrqyT.jpg
  • 214
@motaboy Ci ludzie mają gdzieś twoje zdanie, najwyraźniej im tak mobilnej i najwidoczniej im to nie przeszkadza. Ach bym zapomniał: Ty też masz to gdzieś, po czym piszesz, że chciałbys poznać tą logikę. Przecież za nich nie odpowiadasz. :D Selekcja naturalna czuwa nad takimi.
@motaboy: samochodem do sklepu nie wjeżdżam. Jednak mogłeś zobaczyć mnie lub podobnych mi gdzieś na ulicach. Chyba, ze jesteś taki skrupulatny, że chodzisz za każdym i sprawdzasz skąd przyszedł i jak daleko idzie xD
@JudzinStouner: ehhh.. człowieku.. jeżdżę tramwajem w sumie tylko z Zawodzia do centrum Katowic. I tyle. I to widać na przystankach i w tramwaju. Mokro, zimno, buty z daleka wyglądają na przemoknięte.
To jedyne miejsce. Ale nie bój nic - nie jesteś jedyny tutaj, który wyjeżdża „z dupy” z samochodem. Tak, jakbym jakoś miał te wasze auta prześwietlać.