Wpis z mikrobloga

H E L P


W dużym skrócie, miałam dzisiaj wolne więc cały dzień spędziłam u mojego #niebieskiepaski. Wieczorem wyszedł na zakupy, ja zostałam bo było mi mega zimno. Chciałam pożyczyć sobie jego skarpetki więc otworzyłam szufladę i zobaczyłam torebkę z YES. Ofc otworzyłam, bo ciekawa baba ze mnie ;_; W środku pudełko z pierścionkiem i paragon XD
Nikt normalny nie kupuje pierścionka za taki hajs na prezent, więc obawiam się najgorszego. Niebieskie oczko i mój rozmiar.
Odechciało mi się tych skarpetek, a za udawanie że o niczym nie wiem powinnam dostać Oscara. Zmyłam się godzinę temu do siebie, pod pretekstem tego że na 8 idę do pracy i od siebie mam bliżej : /

I teraz nie wiem, czy odwalam #logikarozowychpaskow bo po pierwsze, znamy się kupę lat ale względnie niedawno do siebie wróciliśmy. Od nowego roku przeprowadzamy się do nowego miasta gdzie będziemy mieć wspólne mieszkanie. Ale czuję się jak rasowy #przegryw bo czuję że TO stanie się albo w święta albo w sylwestra, więc bardziej klasycznie byłoby tylko w walentynki xD T-R-A-G-E-D-I-A

Zresztą, po uj mu zaręczyny i odwalanie jakiejś szopki. Na pewno w ciągu 2 lat się nie hajtniemy a takie zaręczyny i czekanie na ślub to trochę jak zarezerwowanie biletu w kinie. Albo odbierzesz, albo nie. A ja nie mam czasu na załatwianie teraz ślubu bo go zwyczajnie nie chcę i nie jarają mnie przygotowania, szukanie sal itp. Po prostu nie.

I teraz pytanie do wszystkich #niebieskiepaski i #rozowepaski, co robić? Jak mu delikatnie zasugerować, że to nie jest odpowiedni moment? Kocham go najbardziej na świecie i dobrze o tym wie, ale to naprawdę nie jest dobry moment na #zareczyny :(
#zwiazki #problemypierwszegoswiata
  • 65
Kocham go najbardziej na świecie i dobrze o tym wie, ale to naprawdę nie jest dobry moment na #zareczyny :(


@KinderCzekolada: jak go kochasz najbardziej na świecie to się ładnie uśmiechnij, powiedz "TAK", w domu zrób mu laskę z połykiem i dopiero później mu wytłumacz, że owszem chcesz być jego żoną, ale teraz zwyczajnie uważasz, że to nie odpowiedni czas

w każdym innym przypadku się obrazi
nigdy nie zrozumiem dlaczego faceci wybierają tak beznadziejnie dni na zaręczyny xD masakra


@crazykokos: bo...

NIE ARTYKUŁUJECIE POTRZEB I OCZEKIWAŃ!!!!
CZEKACIE AŻ SIĘ FACET DOMYŚLI!!

no to wymyślił, że się oświadczy w sylwestra lub na gwiazdkę bo co może być bardziej romantycznego... popkultura robi pranie mózgu, że tak właśnie trzeba i tego oczekujecie a jak same nie mówicie czego chcecie to skąd facet ma to wiedzieć? ma się zapytać? "kochanie jak
@Heniak: otóż nie, to mój pierwszy i ostatni facet, od kiedy go poznałam wiedzialam ze to ten i inne takie banały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu skoro i tak jesteśmy razem to można poczekać z całą tą szopką. Dopiero co zaczeliśmy pracować, łącznie mamy jakieś 8-9 koła. Nie uśmiecha mi się teraz odkładać na wesele, skoro można poczekać aż zaczniemy lepiej zarabiać oboje ;_; Dużo jest
@KinderCzekolada: Może nie jest dla Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To kochasz go, czy nie? Zamiast się cieszyć, zachowujesz się jak silna i niezależna, zatwardziała eks-wieczna singielka z taniej komedii romantycznej. Do tego ta wycofka z mieszkania i kłamstwo. Serio? Tak to chcesz rozegrać?

Co jest złego w zaręczynach w święta albo sylwestra? Przecież nie musi się to odbyć przy wszystkich Halynkach, czy Wieśkach z rodzinki, w
@KinderCzekolada: Chcesz z nim być i przyjmij te oświadczyny, a nie robisz jakieś bezsensowne sceny. Nie musicie przecież brać ślubu w określonym czasie od ślubu. Te pierdoły o osobnym "święcie" związanym z oświadczynami to pierdoły mające się nijak do twojego zażenowania oświadczynami w święta. Bo świętowanie zaręczyn to żenada taka sama.
@Heniak: U mnie tak, jest oswiadczylem sie po 8 miesiacach z moja kobieta, juz mieszkalismy od 4 razem i czekamy na dogodny moment, na taki moment gdzie bedzie na tyle dobra stabilizacja zeby wziac slub. Tak samo nie chcemy robic wesela nie wiadomo jakiego, mamy swoja upatrzona restauracje gdzie zamowimy stolik i zaprosimy najblizszych, w moim przypadku bedzie problem bo rodzice sa po rozwodzie ale to sie tez rozwiaze.
@crazykokos:
@KinderCzekolada: Ludzie, czy we ze sobą nie gadacie? Nie oglądacie razem filmów, ie dyskutujecie o znajomych, wydarzeniach ze świata? Ja mam różowego aktualnego pół roku i wiem, co jej się nie podoba w oświadczynach, prezentach urodzinowych, świątecznych, jak wyobraża sobie weekendowy wypad i co robić, gdy robimy weekend siedzenia w domu. Ale takie rzeczy da się tylko z ludźmi, którzy ze sobą rozmawiają. Dawniej też miałem takiego różowego, potem były takie