Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spotykam sie z pewnym facetem. On 28 lvl, ja 24. Jednak sa takie momenty, że kurna mać nie wiem co mam o nim myśleć bo zachowuje się dosyć specyficznie. Przykład: idziemy trzymając się za ręce w stronę restauracji. Nie gadamy bo i tak jest głośno od samochodów. Patrzę na niego a on ma cały czas uśmiech na twarzy. Nie patrzy się na nic ani na nikogo konkretnie. Patrzy przed siebie jednocześnie uśmiechając się jakby coś sobie miłego przypomniał. Pytam z czego się uśmiecha a on mówi że właściwie z niczego(). Oglądamy razem film. Jakiś thriller czy kryminał. Nic co nie wywołuje uśmiechu. On się do mnie przytula i w odbiciu w lustrze widzę jak znowu się uśmiecha. Tak jest przez cały film. Ja już z 10 razy zdążyłam się wystraszyć tego co działo się na ekranie a on gapi się w ekran cały czas z tym uśmiechem. Dodam, że on się nie uśmiecha tak cały czas. Jak pytam dlaczego to mówi, że to bez powodu. Jest miejscami bardzo specyficzny. Nie wiem czy to dlatego, że pierwszy raz w życiu spotyka się z dziewczyną (nie był z nikim w związku, jest prawiczkiem)? Wygląda jak baba co się przytula do swojego faceta, jemu ręką drętwieje i nie może się na bok przekręcić a ona taka szczęśliwa uśmiecha się bo jej tak dobrze. To moja tylko interpretacja.

O co z nim chodzi #niebieskiepaski ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 103
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Teraz uważaj bo moja kobieta często mnie pyta o to samo więc chyba też się czasami mimowolnie uśmiecham. Jednym słowem mam tak samo ale od strony faceta więc Ci teraz to wyjaśnię. To nie jest związane bezpośrednio z tobą i nie wynika ze szczęścia z bycia w związku jak niektórzy tłumaczą. Gościowi się przypomina coś śmiesznego. Rozmyśla o tym gdy gdzieś idzie albo przypominała mu to scena w filmie. Nie
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania generalnie to na chlopski rozum po prostu mu dobrze z toba i tyle tylko ze to nie powinno wzbudzac takich rozmyslan u ciebie i odczuwalabys to jako naturalne ze sie usmiecha bo sie cieszy, moze typ ma problemy z okazywaniem emocji i po prostu probuje jakos ta ekspresje u siebie wywolac co moze dawac takie wrazenie nienaturalnosci a moze mu matka cale zycie gadala ze jest smutasem i ze go
  • Odpowiedz