Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy fakt, że przyjaciółka (do której czuję coś więcej) skłamała do swojego chłopaka (który ją ostatnio zdradził ale wrócili do siebie) ze się sama #!$%@?ła wczoraj wieczorem, zamiast napisać, że ze mną powinien mnie martwić czy wręcz w 2 stronę cieszyć? Niby z tego co mi mówi, to jej facet nie jest o mnie zazdrosny, że tyle czasu razem spędzamy, a spędzamy go razem bardzo dużo (mieszkają od siebie 30 minut drogi, są razem 2 lata jako związek na odległość. Widują się tylko w weekendy, a nawet co 2 weekendy bo też jeździ do domu).
Ogólnie to wypiliśmy wczoraj prawie 3l wina i oglądaliśmy stand upy, rozmawialiśmy o wszystkim i o niczym oraz w pewnym momencie pogadaliśmy o nas bo od jakiegoś czasu nasza relacja podupadła i musieliśmy to sobie wyjaśnić (dobrą godzinę rozmawialiśmy o nas i naszej relacji, a jest ona specyficzna czyli zachowujemy się momentami jak para ale nią nie jesteśmy. Pewnie powiecie że jest to ewidentny freindzone, może i tak, może i nie. Tylko ona to wie),
W pewnym monnecie powiedziała mi że jak nie będę w stanie wrócić do domu to możemy razem spać na jej łóżku, a dokładniej to tylko materac na podłodze (wypyliliśmy wtedy 1 butelkę). Nie zostałem, bo po przeanalizowaniu za i przeciw uznałem że może to się dobrze zakończyć (segzy), ale również mogło się to zakończyć tym, że ja chciałbym ją przytulić albo coś zainicjować a ona by to źle odebrała i mogło by to #!$%@?ć wszystko pomiędzy nami, albo mogła by po prostu plecami się do mnie obrócić, dobranoc i wyje__ne.

Mam takie uczucie, że ona wie co ja do niej czuję, czy ona czuje do mnie to samo to nie wiem, albo nic nie czuje albo po po prostu dobrze to ukrywa (Nadzieja umiera ostatnia)


#przegryw ? #wygryw ? #wychodzimyzprzegrywu możliwe że #friendzone

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje

Powinien zostać?

  • Tak ( Dlaczego tak? ) 65.7% (23)
  • Nie ( Dlaczego nie? ) 34.3% (12)

Oddanych głosów: 35

  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania:
Obstawiam raczej, że bardziej prawdopodobne jest, że jesteś mistrzem zarzutki niż aż takim beta-przegrywem. xD

Orbitujesz wokół zajętej laski, a jej się atencja zgadza i to tyle. Jeśli miałaby z kimś zdradzić swojego faceta to na pewno nie z Tobą. xD

A nawet - załóżmy, że się z Tobą prześpi - po co Ci laska, która zdradza faceta? xD

rozmawialiśmy o wszystkim i o niczym oraz w pewnym momencie pogadaliśmy
@AnonimoweMirkoWyznania: było dwóch rabinów. Jeden widział jak laska woli bajerować chlopaka, zeby pobyć dłużej z Tobą bez jego wiedzy. Drugi widział, że bajera poszła by nie dolewać oliwy do ognia, a i tak planuje ograniczyć z Tobą kontakt dla dobra związku.
OP: @atteint: @mojemacki: @Yukio_Mishima: @Kapsel3k: @Shengen: @zolwixx: @valhander: @Wiktorgg: @proszebardzo2: @josedra52: Zakończyć znajomości nie mogę, razem studiujemy, jeszcze 3 semestry nam zostały do zakończenia uczelni (inżynier). Na początku znajomości nic nie czułem i była ona dla mnie jak zwykła koleżanką, może bliższa bo była ona moim tamponem emocjonalnym, dopiero ostatnio (z 8/9 miesięcy temu) uaktywniły mi się do niej jakieś uczucia.
@AnonimoweMirkoWyznania: Gdyby chciała być z Tobą to nie byłaby z nim, a po wypiciu 3 litrów wina na dwoje, zaciągnęłaby Cię na ten materac i ściągnęła majty przez głowę. A Ty rozkminiasz sytuację jakbyś miał 10 lat. I dlatego właśnie panny mają całe zastępy orbiterów, którzy sami nie wiedzą czego chcą i kręcą się wokół nich jak elektrony, czekając na coś co nigdy nie nastąpi. Ile razy poszedłeś do łóżka laską