Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki!

Od ostatnich wydarzeń pracujemy ciężko nad usprawnieniem gry, poprawiliśmy większą część błędów z Universum1, mamy w planach startować z uni2 na starych zasadach.

Przygotowaliśmy kilka zmian:

1. Całkowicie usunięte Dark Matter - w ekspedycjach już nie można zlocić tego surowca.
2. Wprowadzenie funkcji zablokowania i odblokowania bocznego panelu podglądu planet.
3. Dodanie licznika czasowego, kiedy zostaną wydobyte surowce na dany budynek, badanie etc.
4. Naprawiony problem kolejkowania badań.
5. Naprawa złomowania floty.
6. Usunięte badania, flota oraz budynki, których nie było w starym Ogame (do pancernika, który zostaje).
7. Zmiana ikon budynków w menu.

Oraz jeszcze kilka rzeczy, które mamy w planach (wszystko z Waszych postów) Jeśli macie jeszcze jakieę pomysły na poprawę gry to piszcie w postach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wrzucam ankietę przy którym wyglądzie chcecie rozpocząć uni2 oraz zaktualizować uni1.

#grajzwykopem #gryonline #staregry #gry #gryprzegladarkowe #mirkogame #mirkoogame #ogame #ankieta
MirkOgame - Mireczki i Mirabelki! 

Od ostatnich wydarzeń pracujemy ciężko nad uspr...

źródło: comment_udLZO4pufAOe5om33v2Hm2ME3j05Lt9R.jpg

Pobierz

Który wygląd zostaje na Mirkogame?

  • Wybieram numer 1 53.4% (331)
  • Wybieram numer 2 46.6% (289)

Oddanych głosów: 620

  • 83
Ja bym nowe Uni2 zrobil w starej szacie nr 1 a Uni1 zostawil jak trzeba. A co z pomyslem zeby zrobic automatyczna ochrone jak na starym ogame. Jak ktos zabral ci wieksosc surowcow na danej planecie to nie mozna bylo atakowac gracza przez kilka nastepnych godzin. Chyba ze ten gracz sam wystartowal do kogos to wtedy nie ma obrony. Chodzi o to zeby dac tez szanse ludzia ktorzy nie czatuja non stop
Tajemniczy_Matador - Ja bym nowe Uni2 zrobil w starej szacie nr 1 a Uni1 zostawil jak...

źródło: comment_aNEN9ZkcN0166F7espEiCt2NyTNPvMmy.jpg

Pobierz
@Misjonarzz: To już jest znośne, na te niebiesko-białe jeszcze przygaszone nie da się patrzeć. Nostalgia nostalgią, ale bez przesady. Kiedyś strony internetowe graficznie wyglądały okropnie i nie tęsknię za nimi ani trochę :P

@MirkOgame: A najlepiej właśnie dać możliwość wyboru kilku skórek, tak jak @szcz33pan już wspomniał.

Albo jeszcze lepiej - nie pamiętam, jak to było (i czy w ogóle było) dokładnie w starym OGame, ale ja np. w 2007