Wpis z mikrobloga

@Mirrak: @yuim: również mam nadzieję, źe sprawa skończy się w sądzie, a dorośli mężczyźni, którzy całowali 13 letnie dziewczynki podczas tzw. "obozu językowego" odpowiedzą (razem z organizatorami) za swoje czyny.
IMHO przytulanie z całowaniem podpada pod "inną czynność seksualną", a na to jest paragraf.

p.s. nie wołam tego dzbana, bo już mu to napisałem w innym miejscu
@imateapot: Nie, nie ma na to paragrafu, inaczej każdy nauczyciel/ nauczycielka całująca uczniów na np. zakończenie roku szkolnego w policzek miała by zarzuty. Żyjesz w jakiejś dziwnej wersji rzeczywistości xd.
@imateapot: No są co najwyżej na tego gościa, który rozkręcił gówno burzę na wykopie xd. Prokuratore generalny chyba by się obsrał z śmiechu gdyby zobaczył, że ktokolwiek uznaje całowanie dzieci w policzek przez opiekuna/opiekunkę za pedofilię xd
Nikt tam nie całował dziewczynek bez ich zgody xd.


@Mirrak: w przypadku osób poniżej 15 roku życia ro prokurator decyduje. Niekoniecznie ta osoba, ponieważ może być zmanipulowana.
Nikt tam nie całował dziewczynek bez ich zgody xd.


@Mirrak: jeżeli 30 latek będzie uprawiał seks z 12 latką za jej zgodą to z punktu widzenia prawa nadal jest to gwałt.

Takie jest prawo i nieważne, czy to sie komuś podoba czy nie.
@imateapot:
Nie, nadal jest to stosunek seksualny z nieletnią, nie gwałt.
I nie, takie nie jest prawo co ci udowodniłem wyżej, wypowiadasz się o tematach, na których temat, nic nie wiesz xd.
@Mirrak: w opinii Sądu Najwyższego (SN) zgoda pokrzywdzonego nie ma znaczenia dla bytu przestepstwa z art. 200 kodeksu karnego

Wyraźnie jednak podkreślić należy, iż zgoda pokrzywdzonego nie ma znaczenia dla bytu przestępstwa z art. 200 § 1 i 2 [por. wyrok SN z dnia 14 lipca 1988 r., II KR 163/88]. Przepis art. 200 § 1 K.k. posługuje się sformułowaniem małoletni.


p.s.

: w taki, że nie znasz się na prawie
@imateapot: Tak, ponieważ nie stanowią one prawa xd. Nie w Polsce przynajmniej. I tam poszło o art 200 kk. Czyli nic co miało miejsca na obozie, te orzeczenie jest nie na temat :v
@Mirrak: art. 200kk to m.in. doprowadzenie do innej czynności seksualnej z maloletnim poniżej 15 roku życia, czyli to do czego doszło podczas tego obozu.

Jako "inną czynność seksuanlą" kwalifikowane sa m.in. pocalunki lub dotykanie piersi.
@imateapot: Nie doszło.
I nie doszło tam ani do jednego ani do drugiego. Pocałunek, musi być udowodniony że był podyktowany czynnościami seksualnymi, a pocałunek w policzek sie nie łapię w widełki. Sorry :v
@Mirrak: jak na razie to ja ci udowodniłem twoje kłamstwo oraz podważyłem twoja linię obrony, źe jak 12 latka jest za, to jest ok. Nie nie jest i zgodnie z orzecznictwem SN zgoda małotetniego nie ma znaczenia i każdy inny wyrok można zaskarżyć oraz obalić w najwyższej instancji, tj. sądzie najwyższym (i w ten spos. wygrał bym z tobą każdą tego typu sprawę).

Reszty nie chce mi się prostować, bo widzę
@imateapot:
,, jak na razie to ja ci udowodniłem twoje kłamstwo oraz podważyłem twoja linię obrony,,

Nie, nie zrobiłeś ani tego ani tamtego.

Z kolei ja ci pokazałem, że gówno wiesz na temat prawa a jedyne co potrafisz to pisać głupoty z netu xd.
Powtarzam:

I nie doszło tam ani do jednego ani do drugiego. Nie masz na to żadnych dowodów. Pocałunek, musi być udowodniony że był podyktowany czynnościami seksualnymi, w
@imateapot: Meh, masz coś lepszego od tego fejka, który nie ma nic wspólnego z tematem? XD
Serio, tyle myślałeś i jedyne co wykombinowałeś to jakieś screeny nie wiadomo skąd i przez kogo napisane? Xd