Wpis z mikrobloga

https://www.theguardian.com/politics/live/2018/dec/12/tory-mps-trigger-vote-of-no-confidence-in-may-amid-brexit-uncertainty-politics-live

The BBC’s Andrew Neil says BBC research shows that more than 158 Tory MPs - the threshold - have now said that they will vote for Theresa May.

But he points out that just because MPs says they will vote for May, that does not necessarily mean they will.

z tego co widze to na twitterze juz przeglosowane ze May zostanie...
#brexit #uk
  • 5
@filozof900: Przecież nie musi nawet organizować głosowania. Będzie go przekładać aż do końca marca, a potem odwoła - nie ma za to żadnych konsekwencji, najwyżej uznanie że rząd jest "in contempt of parliament".
no to mowie ze no-deal, od 29.03 koniec four-freedoms, UK contributions i WTO stawki celne, caly pakiet wysniony przez brexitowcow (moze poza deportacja juz obecnych w UK/EU foreigner'sow, to juz uzgodnili ze nie bedzie sie dzialo), ja juz zaczynam robic zapasy:)
Swoja droga wtedy rozumiem bedzie tez jakis (to juz chyba zalezy od EU, czy chca dlugie kolejki) border miedzy IRL/IRL PLN, ja personalnie nie mam z tym zadnego problemu:), najlepiej jakby