Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
ŻONA jednego z MIRKÓW zdradza go z kilkoma osobami jednocześcnie.
#bolecnaboku #zdrada
Pomóżcie proszę uwolnić się z tego toksycznego związku.

Jeden z regularnych użytkowników Wykopu o stażu prawie 4 lata jest zdradzany notorycznie od grudnia 2016 roku (2 lat) przez swoją żonę z różnymi facetami(4).
Znam nawet jego nick na Wykopie, Facebook(do wszystkiego dostęp ma żona) numer telefonu również mam ale nie wiem czy nie skończy się na tym, że ta żmija go zbajeruje bo potrafi dość mocno omotać człowieka. Chce się z nim spotkać i przekazać informacje osobiście jednak nie wiem jakim jest człowiekiem.

Nie chcę aby połowa wykopu się stresowałą dlatego nakreślę przybliżone miejsce akcji
Śląsku, jesteś programistą, śmieszy Cię rola Maćka Musiałą w nowym wiedźminie.
Jeżeli to czytasz to pod żadnym pozorem nie mów o tym swojej żonie i napisz z anonimowych wiadomość gdzie podajesz pierwszą i ostatnią literę swojego imienia oraz miejsce zamieszkania - uznam, że chcesz poznać więcej szczegółów i mentalnie jesteś gotowy na te smutne informacje. Zadzwonie i umówimy się w na spotkanie. Jeżeli wygadasz żonie (a na 99% dowiem się o tym jeżeli to zrobisz) to nigdy nie poznasz prawdy ode mnie prawdy.

Uważam, że powinienem się z Tobą spotkać jednak szansa, że to przeczytasz jest chyba mała dlatego proszę mikrów aby doradzili mi jak najmądrzej taką delikatną sprawę załatwić. Znajomi proponowali mi poczekać z tą informacją na nowy rok jednak w mojej ocenie to zły pomysł.

Jeżeli ta wiadomość do niego nie dotrze to będe musiał zadzwonić ale wtedy sytuacja różnie się może potoczyć.

Historia jest smutna ale niestety prawdziwa, mam nadzieje, że wykopiecie ten post na głowną.

#programista15k #programowanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 83
@Croudflup: Co ma inteligencja do popularności tego postu? Ludzie lubią wielopoziomowe baity żeby się pośmiać. Przeciętny bait na anonimowych to pytania w rodzaju "Mirki, mam 35 lat, jestem żonaty. Podbija do mnie ostatnio w pracy laseczka 9/10. Czy skok w bok to dobry pomysł?". Albo "Zarabiam 12K, dostałem propozycję pracy za 15K ale pracuje tam moja toksyczna była. Brać nową robotę?". Tutaj ktoś się wysilił na coś czego naprawdę jeszcze nie