Wpis z mikrobloga

Jest #niedzielabezhandlu A jeszcze nie tak dawno temu, wiedziałem że będzie targowisko, a na nim masa ludzi....
Nie mogłem się doczekać żeby zobaczyć nowe gry których wtedy było pełno, wszędzie, pegazus potrafił zmienić święta w cudowne przeżycie (ʘʘ) dom pełen przyjaciół i wspólne gry, strzelanie do kaczek pistoletu, czy pojedynek rodem w westernów.

Trochę #nostalgia ale jak pomyślę o tych wszystkich grach typu złota piątka, 9999999999in1, tanki , koszykówka, i każda z tych gier miała w sobie to coś (ʘʘ)

W moich stronach ceny od 5 zł do 50 zł, na stare to już nie pamiętam ile to by było, ale niezły plik banknotów potrafiłem zostawić u mojego dealera gier ()

#wspomnienia #takbylo #heheszki #humor #humorobrazkowy #lata90 #prl #gimbynieznajo #chwalesie
v.....k - Jest #niedzielabezhandlu A jeszcze nie tak dawno temu, wiedziałem że będzie...

źródło: comment_OzTXLk6kZ0GwBlIzapmegMcWykR5gUtx.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@v1lk u mnie 15, 20 jak była "kolorowa" co podnosiło prestiż... Nie zmienia to faktu że w 70% były pozamieniane i wkładając Darkwing Ducka widziało się znajomy obraz 199999 in 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Grabiszon fakt, jest za czym tęsknić (,) teraz mimo że Multi online to norma to jakoś nie czuje się tego tak bardzo jak gdy kolega przyszedł i siedziało się godzinami nam kolejnym poziomem w grze..

@Mleko_Czekoladowe dobra cena hehe

@motorbreath87 chyba nawet w to grałem. (ʘʘ)

@Promilus oj tak, ale za to gdy faktycznie były nowe gry to niektóre potrafiły
  • Odpowiedz
Jakbyście zobaczyli poziom #!$%@? mojej matki, siadła w auto i wróciła na bazar - ciekawę czy znalazła tego kolesia co nam to sprzedał i mu #!$%@?ła ? Heh w sumie w te święta ją o to zapytam. xD


@samuraj24: wołaj! ()
  • Odpowiedz
  • 1
@peteQ zapach, i przekąski były, coś ciepłego jak herbata w kubeczku, wszędzie pełno ludzi i masa rzeczy do oglądania.

I zawsze można się było targować, fajna sztuka (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@v1lk: ja przestałem tak naprawdę grać w erze dreamcasta od segi. Miałem jeszcze krótki epizod z ps3 ale jakos mnie nie wciągnęło. Za dzieciaka contra, chip i dale, tanki zajmowały cały dzień. A jaki skill był contra na 1 życiu nie ma problemu. Teraz ledwo 1 plansze przejdę na emulatorze
  • Odpowiedz
  • 1
@NapalonyEdward dlaczego nie wrócą, będziemy starzy to znowu będzie #!$%@? xD

@Grabiszon No ja z kolei całe życie gram, od commodore, pegazus, ps'y, jakieś psp miałem, gameboy, i oczywiście ruski gameboy z tetrisem i wilka z jajkami ()
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v1lk: Ah, kiedyś to było, telewizory powodujące chorobę popromienną, gry składajace się z kilku pikseli, gówno piracki rynek bez dostepności czegokolwiek normalnego, brak wyboru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Uncy no zależy, ja dorastałem w mieście pełnym piratów i targowisk z Czech, 50 km od granicy robi swoje, Chocia z i tak najwięcej miałem gdy b ylem u cioci w białej podlasce, bliskość Rosjan dawała możliwości ()
  • Odpowiedz