Wpis z mikrobloga

@ZaplutyKarzelReakcji gdzie ułożyłem komuś życie ? XD napisałem tylko, że trzeba potrafić zorganizować sobie czas i tyle, nie szukaj podtekstów w tym co pisze.
A co powiesz na Polaków, którzy są kasjerami? Pracująca niedziela nie utrudnia im życia ?
Widze, że jesteś typowym Januszem. Młodszy, nie może nic wiedzieć o życiu, ja mam rację i jak się nie zgadza z moim zdaniem,to jest zły i na pewno gnojek, gowniarz.
A co powiesz na Polaków, którzy są kasjerami? Pracująca niedziela nie utrudnia im życia ?

@Mijon: Nie. Po pierwsze otrzymują za to inny wolny dzień. Po drugie, w przeciwieństwie do ustaw, nikt ich nie zmusza do pracy w handlu.

a mam rację i jak się nie zgadza z moim zdaniem


Jak się ma racje to się ma. Ty jej nie masz wcale. Jak ktoś nie ma czasu na pierdołowate ustawy pisane
@ZaplutyKarzelReakcji Ale dlaczego zakładasz, że jestem "gnojkiem"? XD
W sumie mogę założyć, że jesteś kretynem, tzw parapetem umysłowym i skończyć dyskusję.
Pracuje, studiuje zaocznie, mieszkam sam i potrafię zorganizować sobie czas na prawie wszystko, a na pewno na zakupy. To nie moja wina, że ktoś tego nie potrafi.
Tak samo jak nie moja wina jest to, że nie potrafisz prowadzić normalnej dyskusji, tylko stwierdzasz, że ktoś jest gnojkiem i na pewno chodzi
@Mijon: czyli jesteś studenciakiem, więc miałem rację. Nie masz najmniejszego pojęcia, że człowiek może mieć zajętą każdą godzinę dnia, a i tak brakuje mu czasu. Tobie jest łatwo stwierdzić, że ktoś powinien sobie zorganizować czas i kpić z tych ludzi.

Gdybyś miał chociaż trochę rozumu i empatii zdałbyś sobie sprawę, że nie każdy ma tyle wolnego czasu co dorabiający sobie student studiów zaocznych, który musi uczyć się tylko raz na jakiś
To nie moja wina, że ktoś tego nie potrafi.


@Mijon: Tak samo nie moja wina, że ktoś nie potrafi sobie znaleźć pracy w innej branży niż handel, jeśli tak bardzo przeszkadza mu praca w niedzielę.
Gdyby nagle zamknięto restauracje, to też byś się cieszył, nie? W końcu potrafisz znaleźć czas na wszystko, na gotowanie też. Czasem żeby coś mieć, należy się troche wysilić, nie.
Pójdźmy dalej, zakażmy komunikacji miejskiej! Jeśli komuś
@azetka Popadnijmy w skrajność dalej. Wolne dni dla szpitali ! Jak ktoś bardzo chce, to i operacje sam na sobie przeprowadzi! ( ͡° ͜ʖ ͡°)