Wpis z mikrobloga

@Maliszak przykre jest to, że nie pomyślisz wgl o ludziach, którzy tam pracują. Też chcą mieć wolny weekend ()

Zresztą, nie masz więcej sklepów w okolicy ? Xd
@Maliszak: do tego że mięso przed niedzielą niehandlową ludzie wykupują już się przyzwyczaiłam xD (już ze dwa razy się nacięłam że chciałam w sobote kupić np. mięso z piersi kurczaka i nunu). Cztery godziny temu dodałam wpis o tym że poszłam do sklepu i masła nie było, z tego to już zgniłam mocno (co prawda chciałam kupić, ale na szczęście nie jest mi niezbędnie potrzebne).
@azetka Skoro czegoś chcesz to musisz coś poświęcić. Chcesz mięso, to poszukaj xd Brzmi głupio, ale ludzie w tych czasach są przyzwyczajeni do dostawania wszystkiego na tacy i kierowania ich przez życie, co jest w sumie przykre. Dlatego mamy taki odsetek samobójstw, ludzie po szkole nie wiedzą, co ze sobą zrobić, ale to już rozmowa na inny temat.
Ab initio, wystarczy tylko trochę się wysilić
@Mijon: ale czemu mam się poświęcać żeby do licha kupić mięso w sklepie xD wydawało mi się, że ludzkość dąży do ułatwiania sobie życia, a nie utrudniania. Przed tą ustawą zakupy były dla mnie szybsze, i tak, mam o to ból dupy, bo i bez tego na co dzień brakuje mi czasu na niektóre rzeczy.
Produkuję się pod wpisami o zakazie handlu dość znacznie, ale napiszę i tu - pracowałam przez
@azetka nie wierzę, że pracowałaś w sklepie i twierdzisz, że praca w niedzielę jest w porządku XD Robisz sobie jaja ze mnie albo z siebie. W weekend jest zawsze największy #!$%@? xd
Skoro nie masz czasu, to zacznij jakoś planować życie ()
@Mijon: uświadomię Cię, że istnieją ludzie którzy np. studiują dziennie i jedynym czasem kiedy mogą dorobić są niedziele.
W ogóle pracownicy w sklepach często mają #!$%@?, myślę że należy zamknąć handel w każdy dzień żeby się nie męczyli ()
A teraz sorka, idę planować życie. Myślę, że mogę wykreślić z niego pewne elementy, np. sprzątanie mieszkania, ćwiczenia fizyczne albo nauka. Dzięki temu już zawsze
@Mijon: zakładam ze jesteś zwykłym gnojkiem, który jest nieświadomy tego jak wyglada dorosłe życie skoro z taka łatwością przychodzi ci układanie życia innym.

Większość zapracowanych Polaków nie ma czasu na dodatkowe marnowanie czasu. Nie odbijają karty po 8 godzinnej szychcie i nie maja całego dnia dla siebie. Często pracują o wiele dłużej, musza odebrać dzieci z przedszkola, zająć się domem, dziećmi, potem jeszcze popracować i dokładanie im jeszcze problemów w postaci