Wpis z mikrobloga

W mojej Biedronce na drzwiach jest wywieszone ogłoszenie o pracę, ale rzadko kto chce przyjść do pracy za 2200zł brutto, mając nadmiar obowiązków. Te 2650zł, co jest napisane, to ja nie wiem skąd oni wytrzasnęli.


@hackerka: To że jest ogłoszenie o pracę, nic nie znaczy. Byłem kiedyś przyciśnięty finansowo i chciałem wziąć pierwszą z brzegu robotę. Wyszedłem z domu, przeszedłem się po okolicznych sklepach i wchodziłem tam gdzie wisiała kartka
  • Odpowiedz
PiS ustawą o zakazie handlu w niedziele wygenerował kilometrowe kolejki w sklepach, przez co kasjerzy zamiast wystawiać towar na półki, muszą siedzieć na kasie. Do tej pory ruch był rozłożony na sobotę i niedzielę. Obecnie kumulacja klientów jest w soboty.


@Maliszak: A bo ja wiem, może warto po prostu zacząć kupować w sklepie który zapewnia odpowiednią ilość kasjerów? Nie prościej?
  • Odpowiedz
Skoro czegoś chcesz to musisz coś poświęcić. Chcesz mięso, to poszukaj xd Brzmi głupio, ale ludzie w tych czasach są przyzwyczajeni do dostawania wszystkiego na tacy i kierowania ich przez życie, co jest w sumie przykre. Dlatego mamy taki odsetek samobójstw, ludzie po szkole nie wiedzą, co ze sobą zrobić, ale to już rozmowa na inny temat.

Ab initio, wystarczy tylko trochę się wysilić


@Mijon: uou ale srogie p---------e -
  • Odpowiedz
@Maliszak: Też dziś byłem w 2 sklepach i kuźwa mięsa nie było. W ogóle przy każdej sobocie przed niedzielą bez handlu bardzo dużo produktów brakuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) Największy problem z mięsem i twarogami zawsze.
  • Odpowiedz
Jesteś upośledzony, czy udajesz?


@Maliszak: Chyba masz upośledzoną laskę. Ja kupiłem dzisiaj mięso bez problemu (wczoraj bo już po północy). Nie chciało jej się wejść do innego sklepu? No chyba że biedrona to wasz jedyny kościół w sobote.
  • Odpowiedz
@pierdzioch1231: Takich kolejek jak dziś to ja chyba nigdy nie widziałem*, a największe zawsze były na ostatni dzień przed Wigilią. Już się boję jaki to będzie armageddon i dla klientów i dla pracowników. Ten dzień wolny od handlu to niedźwiedzia przysługa.

  • Odpowiedz