Wpis z mikrobloga

@FrasierCrane Mnie to już nawet nie chce się wchodzić w pyskówki i olewam temat.

Mamy XXI wiek i ktoś myśli, że będę tracił czas na szukanie sklepu, w którym akurat dostanę mięso. Po to powstały sieci handlowe, abym większość rzeczy mógł kupić w jednym miejscu. Ale widocznie niektórym to odpowiada ;)
@Maliszak: ten temat nigdy się nie znudzi.

Niestety, ale to nie wiąże się z żadną partią więc nie będzie plusów: Moja żona pojechała na stację po żarówkę H7
Nie mieli H7
Dziękuję Pan Orlen
@Maliszak: bo ludzie są lekko upośledzeni i skażeni komuną. Widzę to za każdym razem jak zbliża się 1-2 dni wolnego i sklepy będą pozamykane. Grażyny z Januszami lecą do sklepów jak poparzeni i kupują pełne kosze zakupów jakby wojna się zbliżała. To nie wina państwa tylko chorego społeczeństwa, które kupuje zapasy na jeden dzień jak dla wojska. Później spora część jedzenia ląduje w śmietnikach, bo Janusze nie przejedzą końskiej dawki żarcia.
Mamy XXI wiek i ktoś myśli, że będę tracił czas na szukanie sklepu, w którym akurat dostanę mięso.


@Maliszak: Jesteś tak zrypanym roszczeniowym milenialsem, że rzeczywiście nie warto wchodzić w pyskówki. Dupy też nie podcierasz tylko wymagasz jej czystości bo XXIw? Ja pyerdole XD
Dupy też nie podcierasz tylko wymagasz jej czystości bo XXIw? Ja pyerdole XD


@nojasneurwa: za mało abstrakcyjny i mało skrajny przykład, trzeba było odpisać

"HEHEHEHEHE SAM TESZ NIE ODDYCHASZ ROSZCZENOWY MILENJALSIE, HEHEHE MASZYNKE SE KUP DO POMPOWANIA POWIETSZA DO PŁUC JA PYERDOLE XDDDDD"

Zobacz, o ile lepiej by to wyszło. A Ty tak skromnie, o podcieraniu dupy, ehhh...