Wpis z mikrobloga

@fishery: nie no śmiało może dotrze i będę płakał, bo ja nic nie robię przecież, bo nie wiem jak nawet. Nie bez powodu nie mam i tak powinno być, tylko nikt nie mówił, że będzie boleć. Dobrze by było wyzbyć się tego uczucia. I tak przegrałem nie miałem,marnuje lata, nic nie użyje
  • Odpowiedz
@zakazhandlu: Jeśłi chcesz i czujesz się bezpiecznie to czemu nie? Taka okazja może się więcej nie nadarzyć. Nie słuchaj tego co piszą ludzie bo społeczeństwo ejst jakie jest. Twoje życie, twoja życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc co komu do tego?
  • Odpowiedz
@zakazhandlu: C---i normalnie opadają jak to czytam. Widać że instynkt samozachowawczy u Ciebie nie istnieje. Poznajesz kolesia i od razu dajesz mu d--y - brawo, cud, że nie czytamy łzawej historyjki jak Cię zgwałcił i pobił, albo artykułu znaleziono ciało różowego zgwałcone, pobite z poderżniętym gardłem - szukamy sprawcy.
Kur*a nie możesz się r----ć z kimś kogo znasz i wiesz, że nie odpier**li jakiegoś głupiego numeru.
  • Odpowiedz
@Mleko_Czekoladowe: No bo po 5 minutach w knajpie to nabierasz takiego zaufania do nowo poznanej osoby, że mu od razu kredyt żyrujesz. Ma marzenie to niech je spełni w bezpieczny sposób. "nie wydał jej się podejrzany to mu zaufała i poszła do niego" - mało to historyjek Karyn które dostały w------l?
  • Odpowiedz
Ale bejciarz z ciebie śmierdzący :D


@YourShadow9: Sp*j na drzewo. Co prawda kobiece p----i to ty widziałeś ostatnio w podręczniku do biologii, ale wypowiedzieć się musisz, nie? Przymknij się i nie odzywaj się więcej łajzo.
  • Odpowiedz
C---i normalnie opadają jak to czytam. Widać że instynkt samozachowawczy u Ciebie nie istnieje. Poznajesz kolesia i od razu dajesz mu d--y - brawo, cud, że nie czytamy łzawej historyjki jak Cię zgwałcił i pobił, albo artykułu znaleziono ciało różowego zgwałcone, pobite z poderżniętym gardłem - szukamy sprawcy.


@krytyk1205: Tiaa... Sami gwałciciele chodzą po ulicach. Jakoś żadnej mojej znajomej nic nigdy złego nie spotkało. A złego człowieka równie dobrze możesz
  • Odpowiedz