Wpis z mikrobloga

@GoodPain czerpią, ale w kimś kto będzie je dobrze traktował. Ona sama stwierdziła 'parą pewnie nie będą' czyli o tym myślała. Bo kobiety już tak mają, że jak ktoś im się podoba to także widzą w nich swojego partnera. A facet ma ochotę na ruchanie i rucha to wszystko. Oni podchodzą do tego 'napalona laska chce się z nami r----ć', a on pewnie sobie jakąś filozofię do tego buduje i że
  • Odpowiedz
@RustyJames No ja akurat znam masę przypadków, kiedy to faceci od razu się angażują, chociaż od początku mówione jest, że kobieta chce tylko seksu. Masę tego znam i od kobiet i od mężczyzn. To nie są jednostkowe przypadki.
Totalną bzdurą jest brak emocjonalnego podejścia u facetów i parcie na związki u kobiet
  • Odpowiedz
@koleszka2000 Zawsze mnie śmieszą ludzie, którzy krytykując rzekomo obrońców moralności podchodzą do tematu jeszcze bardziej emocjonalnie niż tamci. Brakuje jeszcze żebyś podygał palcem na lewo i prawo jak oburzona ciotka. Pogódź się z tym, twój libertynizm też jest systemem wartości. I wpieprzasz się w moje życie ze swoim systemem wartości tak samo jak i ja wpieprzam się w cudze. Oboje zabieramy głos w temacie który pojawił się w przestrzeni publicznej, więc
  • Odpowiedz
@lazzyday xD o nie, ja nikomu rad nie udzielam tym samym nie w--------m się w cudze życie, zwłaszcza że OP pytał w ogóle o co innego. chciałem tylko zapytać a jednocześnie skłonić do refleksji. I to, że przestrzegasz innego systemu wartości nie upoważnia cię wjazdu z takimi morałami.
  • Odpowiedz
@zakazhandlu: jak chcesz to zrobić to zrób, uważam że skoro Cię to kręci to powinnaś to zrobić, ponieważ to nic złego a przynajmniej będziesz wiedziała już jak to jest i w przyszłości jakbyś była w związku nie będzie Cię "kusiło"
  • Odpowiedz