Wpis z mikrobloga

@Shigan: w 2 lata odlozylem 100tys, 30 tys mi jeszcze zabrakło więc pożyczyłem ale wiem że spłace to w pol roku jak się zepne, za mieszkanie dałem 130tys w mieście, wmieszkaniu da się na chwilę obecną mieszkać ale wymaga one remontu więc liczę że potrzebuję jeszcze jakieś 30 tys na to żeby je zrobić po swojemu czyli #!$%@? je tak jak nigdy nie miałem
@Shigan: pracowalem i nadal pracuje w Niemczech cały czas w tej samej firmie jest to praca na akord więc jak ktoś ma motywację i chęci to naprawdę idzie fajnie zarobić, praca na magazynie, `komisjonuje towar nie jest to zbyd wymagająca praca tzn nie trzeba nawet znać języka żeby tu pracować
@xeerxees: u mnie koło 200 za 170 też dostaniesz nowe w stanie developerskim powyżej 200tys ja kupiłem za 130 bo była to okazja babka mieszka w Niemczech i się chciała pozbyć tego mieszkania no i jak wspomniałem jest do remontu, ale mi to nie przeszkadza nawet to jest plus bo i tak bym je robił pod siebie
@rusekx: tylko żeby się potem nie okazało że nie ma roboty w tym mieście i masz mieszkanie a nie masz pracy, na to też trzeba patrzeć, albo tylko #!$%@? roboty za 1800

No ja muszę minimum 100k odłożyć - daję sobie na to 3-5 lat, a potem wsparcie jakimś kredytem i może mi się uda jakoś działkę jedną sprzedać i styknie na kawalerkę lub 2 pokoje