Wpis z mikrobloga

@niochland: ale mogłeś chociaż dobrać zdjęcia mężczyzn z lepszymi szczękami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ja odróżniam pytanie- co dla was sprawia, że... od nakazow- proszę nosić to i to, bo inaczej coś tam. Chociaż drugie mało mnie rusza, bo wiem, że zwykle jest wstawiane dla wywołania gównoburzy.
  • Odpowiedz
@whiteglove: nie wiem czy istnieje dla mnie taka pierdoła. I wątpię, ze sama odrzuciłabyś Chada 9/10 tylko za takie spodnie. Mogłabyś się skrzywić, ale wątpię, żeby to wystarczyło do uznania za aseksualnego. Meżczyzna, który ledwo ledwo się łapie na to co uważasz za atrakcyjne- wtedy taki szczegół może pogrążyć.
A sprawy typu- zaniedbane dłonie, nieświeże i wygniecione jak tylko to możliwe ubrania tego nie uznaję za pierdoły.
  • Odpowiedz
I dlatego mam coraz bardziej w dupie tępe p---y patrzące na wzrost. Możesz być zajebistym z charakteru, mieć coś we łbie, dbać o swój wygląd ale c--j nie jesteś w osi Y odpowiednich wymiarów więc spadówa xD


@ButtHurtAlert: tępe p---y, bo mają czelność korzystać z tego, że mają mniejsze lub większe powodzenie i wybierać najlepszego dla siebie?
Jakbyś mógł bardziej przebierać i wybierać wśród kobiet to też byś to robił.
  • Odpowiedz
@whiteglove: Wiesz, co jest najgorsze? Te popieprzone "mody". Idziesz w czerwcu do sklepu, bo zaczyna być za gorąco i chcesz kupić letnie spodnie, ale nie dresowe, tylko takie, w których normalnie można wyjść do ludzi. Wchodzisz do każdego sklepu po kolei i W KAŻDYM JEDNYM CHOLERNE SPODENKI DO POŁOWY UDA. TAKIE SAME.

Pewnie kobiety mają podobne odczucia, gdy zmienia się "moda" (kto w ogóle to narzuca? Jakiś gang psycholi?) i
  • Odpowiedz