Wpis z mikrobloga

A od kiedy założenie dresów to nieszanowanie kogoś? Nie można kogoś sanować będąc ubranym w dresie? Jeansy na uczelnie spoko albo krotka spodniczka ale dresy już nie?

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: no to jeszcze do dresow zaloz czapke z daszkiem i okulary przeciwsloneczne, bo ci tak wygodnie i to wcale nie znaczy, ze kogos nie szanujesz xD to ze bedziesz wygladal jak debil to przeciez ciebie nie rusza
  • Odpowiedz
Też powiesz że są debilami?


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: jak przyjda w dresach, czapeczce czy okularach to tak( ͡° ͜ʖ ͡°)
przypomne ci ze to temat gdzie rozowe mowia co im sie nie podoba w facetech, wiec wrzuc na luz bo takie gadanie gustu zadnej dziewczyny nie zmieni
  • Odpowiedz
@Vittel: A jak przyjdą w swetrze i marynarce do filharmonii czy teatru a nie pełnym garniturze?

przypomne ci ze to temat gdzie rozowe mowia co im sie nie podoba w facetech, wiec wrzuc na luz bo takie gadanie gustu zadnej dziewczyny nie zmieni


@Vittel: Nie chodzi mi o zmianę gustu tej dziewczyny tylko o argumentacje która jest bzdurna. Po prostu. Jak ktoś mi powie, że nie lubi jabłek
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: ej, serio naprawde za dlugo piwniczysz. Czy widziales w innym temacie "co przeszkadza wam w mirabelkach", zeby rozowe prosily o ARGUMENTACJE LOGICZNA dlaczego komus nie podobaja sie malowane brwii?
"Dlaczego od karyny wyzywasz, tez mam takie brwii, a studiuje prawo i cwicze crosfit, nie przeklnelam od 5lat, czego obrazasz"

Kobieta z botoxem, tapeta, sztucznymi rzesami to Karyna.
- bo takie Jessiki i Nikole najczesciej mozna spotkac w klubie i czesto nie grzesza inteligencja, ale to nie znaczy, ze kazda kobieta jest glupia bo mocno sie pomalowala, takie sprawia
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: ale pytanie czy gdybyś mógł to też byś sobie nie wybierał według bardziej zawężonych kryteriów już pominąłeś

Tak w ciągu roku dramatycznie sytuacja się nie odwróci, a dopóki mogą to korzystają (czy tam dają korzystać z siebie)
  • Odpowiedz
hmm mi się tam podobają takie spodnie, ale do rzeczy. Myślałam i wymyśliłam: jak facet ma dywan ba klacie i rozpięta koszule żeby to było widać. n a j g o r z e j
  • Odpowiedz