Wpis z mikrobloga

@whiteglove Nie mogę nigdzie znaleźć zdjęcia, ale są takie okropne buty. Seby często je noszą. Najczęściej w kolorze białym z czarnymi wstawkami. Są takie strasznie płytkie, płaskie, coś w stylu jak buty do piłki nożnej. Pamiętam, że dużo chłopaków je nosiło, gdy chodziłam do podstawówki, ale wciąż jeszcze widać je czasem na ulicach. Masakra, nie wyobrażam sobie bardziej aseksualnej rzeczy.
@whiteglove: nie wiem czy istnieje dla mnie taka pierdoła. I wątpię, ze sama odrzuciłabyś Chada 9/10 tylko za takie spodnie. Mogłabyś się skrzywić, ale wątpię, żeby to wystarczyło do uznania za aseksualnego. Meżczyzna, który ledwo ledwo się łapie na to co uważasz za atrakcyjne- wtedy taki szczegół może pogrążyć.
A sprawy typu- zaniedbane dłonie, nieświeże i wygniecione jak tylko to możliwe ubrania tego nie uznaję za pierdoły.
I dlatego mam coraz bardziej w dupie tępe #!$%@? patrzące na wzrost. Możesz być zajebistym z charakteru, mieć coś we łbie, dbać o swój wygląd ale #!$%@? nie jesteś w osi Y odpowiednich wymiarów więc spadówa xD


@ButtHurtAlert: tępe #!$%@?, bo mają czelność korzystać z tego, że mają mniejsze lub większe powodzenie i wybierać najlepszego dla siebie?
Jakbyś mógł bardziej przebierać i wybierać wśród kobiet to też byś to robił. Też
@whiteglove: Wiesz, co jest najgorsze? Te popieprzone "mody". Idziesz w czerwcu do sklepu, bo zaczyna być za gorąco i chcesz kupić letnie spodnie, ale nie dresowe, tylko takie, w których normalnie można wyjść do ludzi. Wchodzisz do każdego sklepu po kolei i W KAŻDYM JEDNYM CHOLERNE SPODENKI DO POŁOWY UDA. TAKIE SAME.

Pewnie kobiety mają podobne odczucia, gdy zmienia się "moda" (kto w ogóle to narzuca? Jakiś gang psycholi?) i trudno