Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele, ale buraka widziałem godzinę temu. Stoje przy aucie i gadam przez telefon, nagle słyszę coś w stylu "nie umiem wyjechać, zastawił mnie Pan". Gadałem i w pierwszej chwili do mnie nie dotarło, ale po chwili już było wszystko na tacy. Parking w Wodzisławiu, miejsc wolnych od cholery, ale facet w Audi o rejestracji SRB 75YA stanął zaraz za autem jakiegoś dziadka w miejscu gdzie oczywiście stawać nie wolno. Dziadek mówi mu, że go przyblokował by przestawił auto, nie wiem co mu dżentelmen z audicy odpowiedział, ale dziadek prosił go dalej o przeparkowanie auta. Potem widziałem tylko jak koleś ma to w dupie i dalej idzie do bankomatu. Dziadek cały czas mówi że nie umi wyjechać, a ten burak drze się do niego "#!$%@?", dziadzio mu wyjeżdza że jest niepoważny, a ten kilka razy do dziadka tylko "#!$%@? sie", "weź się #!$%@?". Czarny rycerz jakim był młody koleś w czapce i ciemnej kurtce w wieku 25-40 lat (ciężko mi określić) powolnym krokiem z kasą z bankomatu udał się do swojego burakmobilu jeszcze raz informując dziadka, że ma się #!$%@?ć. Załatwił sprawę, odjechał i w końcu po 2 minutach dziadzio mógł wyjechać. Takiego popisu idiotyzmu i braku kultury jeszcze nie widziałem. Telefon po rozmowie mi się nie chciał odblokować i dopiero udało mi się strzelić fotkę jak już wyjeżdżał z parkingu. Byłem świadkiem wielu burackich zachowań w tym podobnych, ale wtedy było to coś pokroju "sekunda, tylko odbiore paczke z paczkomatu, przepraszam, śpiesze sie", ale by cały dialog opierał się tylko na krzyczeniu "#!$%@? się" i "#!$%@?"? No witki opadają...

Plusujcie, zdjęcia anime i gównocontent lecą w gorące to niech poleci i ten burak.

#rybnik #wodzislaw #patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi #januszemotoryzacji #rakcontent
chomik3 - Ja pierdziele, ale buraka widziałem godzinę temu. Stoje przy aucie i gadam ...

źródło: comment_jCrSkgu5JoGko2bPLFqibtJnSPtK7Z5n.jpg

Pobierz
  • 11
AUDI SRB75Y2

Wydaje mi się że ten kierowca to cham i zwykły prostak, ale nie jestem pewny na stoprocent. Może to po prostu debil.