Wpis z mikrobloga

Beka ze sprzedawczyka xd Z wyważonego, niepartyjnego centrolewa stać się neoprawicowym trollem za szekle Kurskiego, co za chore czasy.

To tak:

1. Magdalena Ogórek
2. Piotr Guzial
3. Mateusz Morawiecki
4. Norbert Maliszewski
5. Eryk Mistewicz
6. Wojciech Kałuża
7. Zbigniew Gryglas
8. Jacek Saryusz-Wolski
9. Aleksandra Jakubowska
10. Monika Jaruzelska
11. Karol Rabenda
12. Michał Adamczyk
13. Kazimierz Kik
14. Jaok xD

Kto da więcej i kogo porwie porywisty wiatr dostatniej, ale odbierającej godność koniunktury? Aż nie mogę się doczekać na nowe transfery!

Ciekawe ilu po zmianie sił będzie tłumaczyć się potem w wywiadach, że oni tylko chwilowo palili PiS, ale się nie zaciągali. Zupełnie, jak dawni aparatczycy PZPR po latach, którzy tłumaczyli się „takimi czasami”.

#neuropa #bekazprawakow #100neofitowpisu #4konserwy #heheszki #humorobrazkowy #pyta #jaok #pytapl #bekazpyty
KazachzAlmaty - Beka ze sprzedawczyka xd Z wyważonego, niepartyjnego centrolewa stać ...

źródło: comment_8jxAgrI4ncplYwukUKifFjvxbl45Jmdw.jpg

Pobierz
  • 42
centrolewa


@Kazach_z_Almaty: skąd wiesz, że to centrolewa? Gdzieś tak wyraźnie deklaruje, czy wnioskujesz na własnej obserwacji? Może raczej jest prawy? Jak oglądałem filmiki, które prowadził, miałem wrażenie, że jednak bardziej naśmiewał się z lewicy. Jak szedł na marsz LGBT, KOD, czarnych parasolek itp, to zawsze od kogoś usłyszał "Spier%#$%#", a jednak Ci z prawej strony to częściej przybijali mu piątkę.