Wpis z mikrobloga

Jak sobie przypomnę, że 2 tysiące lat temu jakiś chory na schizofrenie stolarz ubzdurał sobie, że jest synem boga (a jego ojciec nie jest jego ojcem, bo urodziła go dziewica zapłodniona przez boga), znalazł sobie paru wsiowych przygłupów, którzy w to uwierzyli i dopisali mu jakieś cuda z dupy i teraz mamy XXI wiek, poznaliśmy prawa fizyki, biologii, chemii i obecny rozwój technologii zastopował wszelkie "cuda" i rzekome dowody wiary, bo po zbadaniu ich okazują się zwykłą ściemą, wiemy, że "opętania" są skutkiem chorób psychicznych, duchy i demony natomiast zazwyczaj paraliżami sennymi i mimo to w Jezuska wierzy nadal kilkaset milionów osób, które w imię tej śmiesznej wiary chce mordować kobiety poprzez zmuszanie ich do rodzenia zdeformowanych płodów albo nadal chcą prześladować homoseksualistów i palić ich na stosach, bo mają wyłącznie inne preferencje łóżkowe to mi się aż gorąco robi.

#bekazkatoli #przemyslenia #neuropa #bekazprawakow #chrzescijanstwo
Clefairy - Jak sobie przypomnę, że 2 tysiące lat temu jakiś chory na schizofrenie sto...

źródło: comment_wINAHdW3spNBMpKUz3DQFDqb6fhZjP8u.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@Clefairy: doszedł do wniosku że heblowanie desek do emerytury nie jest dla niego. Zdecydowanie lepiej jest zamieniać wodę w wino, chodzić po wodzie i wskrzeszać umarłych.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 178
@Clefairy nie wspominając o tym, że chcą zakazywać eutanazji na życzenie dla ludzi ciężko chorych, bo ''cierpienie uszlachetnia'' xD
  • Odpowiedz
rodzenia zdeformowanych płodów


@Clefairy: jak rodzi się zdeformowane to jest "płód", a jak jest OK to "dziecko"? może nawet nie masz tej świadomości, ale właśnie posługujesz się tą samą retoryką, co ludzie organizujący kiedyś T4.
  • Odpowiedz
@Clefairy: Ło matko, co za chochoł ... Przecież biblia to tekst sakralny, a nie książka historyczna, jest zbiorem opowiadań spisanych przez ludzi te 2000 lat temu, natchniętych przez ducha świętego, ale niestety ubrany w słowa niedoskonałości. A to, że niektórzy ludzie nie przepuszczają wiary w Boga przez filtr własnego rozumu, zwłaszcza, że religia ewoluuje i zmieniają się nomy oraz kultury - to już inna kwestia. Nie łącz wiary w Boga z
  • Odpowiedz
@Clefairy: a ja jak sobie pomyślę, że możesz być w sumie spoko typem i głosić pozytywne wartości ale twój fanclub może okazać się na tyle #!$%@?, że jego członkowie, zamiast pogolić se łby na łyso i ćwiczyć kung fu, to, opierając się z na twoich wypaczonych słowach, zakładają spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która chce we wszystko się wtrącać, to też mi jakoś słabo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Clefairy: "poznaliśmy prawa fizyki, biologii, chemii"

I to zdanie cię pogrąża. Bo myśląc tak wiem że gówno wiesz, gówno widziałeś i co najwyżej w dupie byłeś ;)
  • Odpowiedz