Wpis z mikrobloga

@Czarny_Klakier: @zdebel: Przyszło lato i wakacje, gdy się spełnić miały sny! Miłej laby czas na dobre zapanować wkrótce miał... Plaży ciepłej suchy piach, pełno dziewczyn, zgrabnych ciał, chłodnej wody czuły dotyk i przyjaciół tłumu gwar!
Lecz przychodzi taki wieczór kiedy losu dziwny zbieg zmienia cele i nadaje twemu życiu inny bieg! Gdy woła cię przygody głos - donośny głos, nie nie nieeeee wahaj się, za nami idź, bo przecież chcesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzorban: Nie wiem czy gier nie pomyliłem (grałem za gówniaka), ale na początku była jakaś plansza z jakimś dzieckiem w piaskownicy i ni #!$%@? nie wiedziałem co tam zrobić i odinstalowałem xD
Taka mnie refleksja teraz naszła że w dzisiejszych czasach granie w przygotówki typu Neverhood, Różowa Pantera albo właśnie Wacki jest zupełnie inne niż kiedyś. Miałeś z czymś problem? Trudno, napieprzasz wszystkie możliwe piksele aż coś sie stanie nowego albo szukasz kogoś kto zna kogoś kto to już przeszedł. A teraz? Setki, let's playów na youtube, tysiące poradników i forów z odpowiedziami jak przejść dany etap i gra praktycznie w jeden dzień skończona