Wpis z mikrobloga

  • 2
Wacki to była świetna gra. Pamiętam, jak się zablokowałem w momencie, gdy trzeba było coś zebrać z bloków w tle, ale nikt o tym nie informował, a same tło wyglądało jak tło. Już nie pamiętam, jak udało się przez to przebrnąć, ale młody ja był wtedy strasznie zły.

@santiago619: przecież dawniej np. Komputer Świat gry miał masę poradników, często scena po scenie. Poradniki w pdf na płycie lub książeczki w pudełku
  • Odpowiedz
  • 0
@dzorban "Gdy woła Cię przygody głos, donośny głos..."

Nie zapomnę gdy kupiłem grę, za własne zarobione jako gówniarz pieniądze.... A kilka miesięcy później była dołączona do CD-ACTION...
  • Odpowiedz
a pamiętacie taką grę z jakimś ufoludkiem też taka logiczna zaczynała się że ten nasz bohater ze swojego statku kosmicznego trafił na farmę a dokładnie do świń
  • Odpowiedz
@dzorban: Bardzo przepraszam, ale zobaczyłem ten wpis i - bardzo przepraszam - kliknąłem zielonego plusa. Plus ten, ja bardzo przepraszam, zmienił kolor na - bardzo przepraszam - bardziej zielony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzorban: gra zajebista ale z nurtu przygodówek w których rozwiązania zagadek miały niewiele sensu, typu "połącz deskę z kogutem i pomnikiem lenina aby skonstruować trampolinę". Jak się gdzieś zaciąłeś to zostawało klikanie na wszystko i łączenie wszystkich posiadanych przedmiotów każdy z każdym w nadziei że coś się stanie ;)
  • Odpowiedz