Wpis z mikrobloga

W dniu wczorajszym w pewnych okolicznościach, dowiedziałem się, że mój wujek - biedny, emerytowany górnik - swój dom ogrzewa między innymi starymi meblami, które zbiera po okolicznych śmietnikach. Oczwiście, fakt, że to rodzina (brat matki) w niczym nie przeszkodził mi zadziałać odpowiednio, jak człowiek myślący i #!$%@?łem kretyna na SM.
Dziś dowiedziałem się, że złapali go na gorącym uczynku i dostał mandat. To będzie jego pierwszy ale zdecydowanie nie ostatni. Będę zgłaszał do skutku.
Czuję dobrze człowiek
#oswiadczenie #truestory #smog #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 139
@niemamnaimiepszemek: woooooow ale dzbanowisko w komentarzach - jestem w szoku ( _)

"Nie można palić meblami w piecu NO CHYBA że to wujek/znajomy BO NA RODZINE SIE NIE KAPUJE" xD tylko co się robi - rozmawia twarzą w twarz i do końca życia wychodzi przed rodziną na #!$%@? ekologa XD?

jak ma w tym kraju być dobrze skoro na najniższych szczeblach uprawia się znajomości i nepotyzm xD

Wiem
Bohater z ciebie niczym Pawlik Morozow. Bogu dzięki, że mam obok siebie samych dobrych ludzi, a nie takie gnidy.


@sex_violence: dobrzy ludzie duszący się w smogu i wąchajacy odchody wypuszczone do rowu, potykający się o śmieci w lesie XD gdy następnym razem wdepniesz w nieposprzatana psia (albo nie psią) kupę przypomnij sobie że NAJWAZNIEJSZA JEST SOLIDARNOSC xD gdy rząd znow podniesie ci podatek bo wszyscy sąsiedzi robią na czarno przypomnij sobie