Wpis z mikrobloga

W dniu wczorajszym w pewnych okolicznościach, dowiedziałem się, że mój wujek - biedny, emerytowany górnik - swój dom ogrzewa między innymi starymi meblami, które zbiera po okolicznych śmietnikach. Oczwiście, fakt, że to rodzina (brat matki) w niczym nie przeszkodził mi zadziałać odpowiednio, jak człowiek myślący i p------------m kretyna na SM.
Dziś dowiedziałem się, że złapali go na gorącym uczynku i dostał mandat. To będzie jego pierwszy ale zdecydowanie nie ostatni. Będę zgłaszał do skutku.
Czuję dobrze człowiek
#oswiadczenie #truestory #smog #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ArchDelux No tak, ale ja nawet w rozmowie nie miałam sposobności słyszeć czegokolwiek na temat górników. Przeczytałam kiedyś tylko, że dużo protestują i że są jedną z najbardziej uprzywilejowanych grup zawodowych w Polsce. Nie połączyłam tego z wysokimi emeryturami, pewnie też przez to, że z reguły emerytury są bardzo niskie.
  • Odpowiedz
@niemamnaimiepszemek: Może racja, nie powinien palić śmieciami. Powiem Ci jednak szczerze, że nie ma większej szuji niż ta, która p---------a własną rodzinę ;) Oby Cię d----------i na nieprawidłowym parkowaniu i odholowali Ci samochód na strzeżony parking. Ot po prostu.
  • Odpowiedz
w tym kraju nie bedzie dobrze z ta mentalnoscia. hurr durr wujek to moze i mordowac, bo to rodzina. xD nic wiec dziwnego ze polaczkom nie przeszkadza nepotyzm w urzedach, rzadzie, zlodziejstwo i najgorsze powietrze w europie.

w koncu rzady sa odzwierciedleniem spoleczenstwa
  • Odpowiedz