Wpis z mikrobloga

W dniu wczorajszym w pewnych okolicznościach, dowiedziałem się, że mój wujek - biedny, emerytowany górnik - swój dom ogrzewa między innymi starymi meblami, które zbiera po okolicznych śmietnikach. Oczwiście, fakt, że to rodzina (brat matki) w niczym nie przeszkodził mi zadziałać odpowiednio, jak człowiek myślący i #!$%@?łem kretyna na SM.
Dziś dowiedziałem się, że złapali go na gorącym uczynku i dostał mandat. To będzie jego pierwszy ale zdecydowanie nie ostatni. Będę zgłaszał do skutku.
Czuję dobrze człowiek
#oswiadczenie #truestory #smog #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozumiem, że u ciebie w domu wszystkie takie sprawy załatwia się przez policje?


@sex_violence: nic takiego nie powiedziałem - co innego dom w którym mieszkam i na który realnie mam wpływ a co innego wujek/znajomy na którego nie będę miał wpływu a jak wyjadę z czymś takim to relacje rozwalone do końca życia - od karania jest policja i straż miejsca a nie kumpel bratanek czy siostrzeniec

I nie mieszaj
  • Odpowiedz
Taka akcja nie poprzedzona pogawędką wychowawczą jest tchórzliwa i wyjątkowo niesmaczna


@sex_violence: czy ty masz 12 lat typie XD jeśli ktoś jest skory do takich rozmów to zazwyczaj nie jeździ autem po okolicy zbierając meble na opał. A jak zaczniesz rozmowę z takim typem to skończysz pokłócony do końca życia i, gdy w końcu zadzwonisz na pały bo tak się składa że np nie lubisz mieć raka od wdychania smogu,
  • Odpowiedz
  • 14
@sex_violence Rozumiem, że przez to, że ktos pali marihuanę odnosisz jakas szczegolna szkode? Palac takimi rzeczami wujek tylko przyczynia sie do zatruwania powietrza a to juz odczuwamy.
  • Odpowiedz
Widzę, że pięknie sobie wszystko potrafisz uzasadnić, całą historię sobie wymyśliłeś.


@sex_violence: przecież to ty wymyślasz jakieś pierdoły o trawce i dzwonieniu na policję z problemami że starszymi xD to ty wsadzasz mi w usta słowa których nie napisałem xD

Masakra jaki dzban
  • Odpowiedz
  • 3
@sex_violence I co da to otwarcie mordy? Ktos zrozumie, żeby tak nie robić? XD Co z tego, że mozna sie tego dowiedzieć w internecie a w telewizji trąbią o tym od lat.
  • Odpowiedz
Mówisz wujkowi, że cię truje i jak nie przestanie to go zgłosisz. Takie trudne to jest?


@sex_violence: a wujek mówi że ma to w dupie a ty jesteś hipsterem ekologiem - cała rodziną przy stole przyznaje mu rację i się z ciebie śmieje - co robisz?
  • Odpowiedz
No to wtedy dzwonię


@sex_violence: no i wtedy faktycznie już wszyscy wiedzą że jesteś kapusiem i podpieprzasz rodzinę - ludzie tego typu już ci nie podadzą ręki a nawet ci co rozumieją takie zachowanie będą się trzymali na odległość ;) alternatywny scenariusz - dajesz szansę wujkowi i zakładasz że się przechwalał - jedziesz zobaczyć czy faktycznie pali meblami i jeśli tak to anonimowo dzwonisz. Wujek dostaje mandat i może się
  • Odpowiedz