Wpis z mikrobloga

Dwa dni temu wróciłem z kolejnej wyprawy i miałem już nigdzie nie lecieć, ale jednak nie wykazałem się asertywnością i gdy pojawiła się okazja, żeby pospacerować 2 dni po Malcie za jedyne 100 zł, znów uległem. Co ciekawe, po raz pierwszy kupiłem tak tanie bilety raptem 3 dni przed wyjazdem. Ale co mi tam. Więcej już raczej w tym roku nie będzie. Wrzucam plan podróży (było jeszcze trochę autkiem, pociagami czy autobusami, ale nic wielkiego) za ostatnie 12 m-cy do oceny. To był podróżniczo dobry rok - 3 razy w Azji i wiele mniejszych. #podroze #podrozujzwykopem #podrozujbezwykopu #azja
Pobierz M.....e - Dwa dni temu wróciłem z kolejnej wyprawy i miałem już nigdzie nie lecieć, a...
źródło: comment_brI9BxOmftBqh2vT5plDtJd2jyy6PqBL.jpg
  • 105
@MojaKlawaPiszeCoChce: Dodam jeszcze, że udało mi się w 2018 przesunąć odwiedzone przez mnie punkty najdalej położone na północ (Tromso i okolice za kołem podbiegunowym) zachód (Islandia Snæfellsjökull National Park) i południe (Indonezja - lotnisko DPS w Denpasar) - to już południowa półkula. Wschód tylko wyrównałem w Manili (2 lata temu udało mi się już polecieć na Filipiny).
@rhel: w tym roku miałem zamierzoną przerwę na wrzesień październik i listopad, pracowałem wtedy dorywczo (nawet i po 12h żeby uciułać dutki :) ) Mam tez stałe źródła dochodów, nie za wiele ale nawet gdy nie pracuję, to kasa jakaś tam leci. W poprzednim roku pracowałem na etacie cały rok.
lecieć 4dni łącznie dla 5 w Tajlandii to kurde chciałoby mi się jakbym miał znowu 20lat i nie wiedział z czym to się je.


@azer: To było celowe jak najbardziej, żeby zobaczyć Pekin i Mur Chiński. Do Chin jest wiza, która kosztuje ze 300 zł. Dla dwóch osób jest 600 zł a to już boli mocno. Jednak gdy przylatujesz do Chin na przesiadkę (należy mieć bilet wylotowy) to przysługuje 72h darmowe