Wpis z mikrobloga

Rozpoczynam serie wpisów o pracy w korpo ALE z perspektywy kierownika niższego szczebla. Mam 10 lat doświadczenia w byciu leaderem/spv i 12 lat w korpo, głównie w finansach ale też trochę w I/S w Krakowie i Warszawie. Opiszę różne etapy pracy w korporacji takie jak rekrutacja, rozmowy kwalifikacyjne, wysyłanie CV, screening, negocjacje płacy, system oceniania pracowników, system premii, wypowiedzenia umów, zwolnienia dyscyplinarne. Wszystko opisane będzie na przykładzie doświadczeń moich i moich kolegów/koleżanek również leaderow/spv.

#opowiescizkorpo #krakow #warszawa #korposwiat #korpo #praca #pracbaza
  • 160
@opowiesci_z_korpo: czemu myślisz że się #!$%@?? Xd
Czemu z góry zakładasz że nie szanuję waszej pracy?
Wiem że są ludzie którzy to lubią i czują się świetnie w takiej pracy i pewnie masz powód do dumy i zadowolenia ale Twoja odpowiedz wieje poczuciem wyższości.
Zadałem takie pytanie bo zdażyło się kilka razy ze zostałem #!$%@? bo nie angażowałem się w rozmowę i nie dopytywałem kiedy korpoludzie mówili o swojej pracy
@borjaki: sporo więcej to ile 50k, 80k?


@minimalistycznie nie przyszedlem się tu chwalić zarobkami, tylko zabrać głos w dyskusji. Chodziło mi bardziej o kontekst, gość zakłada sobie konto i reklamuje się, że będzie opowiadał o wszystkich niuansach korpo. Jesli po 12 latach pracy w korpo na stanowiskach liderskich masz na ręke 10.5k to znaczy ze perspektywa z której spoglądasz na to korpo jest dość niska. Oczywiście 10k na reke to już