Wpis z mikrobloga

@Garg84 też miałem znajomych co dawniej za Korwinem a potem w kółko chwalily PiS. Bo złodziei z PO wrzucą do więzienia xD.

A teraz w większości zwatpili w politykę
@NAIZDUP: tak sobie wybraliście. To nie dyktatura ale demokratycznie wybrany rząd. Jak wam się jednak nie podoba to zmieńcie to.


@Niestabilny Jedno nie wyklucza drugiego. Demokratycznie wybrany rząd może przez swoją politykę stać się opresyjny. Z resztą na Białorusi tak było. W rosji tak jest.
@Niestabilny: Ja jestem jeden wiec nie pisz do mnie w trzeciej osobie. Niestety w Polsce każdy kto ma poglądy inne niż te przedstawiane przez TVN czy inne tv jest uwazany za swira. Przykład - w kazdym normalnym kraju polityk mówiący o obniżce podatków i o cięciach socjanych jest oklaskiwany , a w Polsce ten kto mówi że obniży podatki i utnie socjal jest uwazany za wariata no bo jak to? Zabrać
Ja jestem jeden wiec nie pisz do mnie w trzeciej osobie


@NAIZDUP: pisze wy, w sensie mieszkańcy Polski i ci którzy oddajecie głosy w wyborach i którzy czujecie się oszukani.
Powtarzam raz jeszcze. Wyjdźcie na ulice i wykorzystajcie narzędzia jakie daje demokracja bez zbędnego #!$%@? w internetach. Potraficie tylko #!$%@?ć, że jest źle jednocześnie nie robiąc nic to spowoduje zmiany.
@Niestabilny: A skąd Ty wiesz że ja nic nie robię? Ja po prostu wyraziłem swoje zdanie, a to czy robie czy nie jest odrębną kwesią Powiem więcej Nie jestem osobą która nic nie robi i siedzi z założonymi rękoma. Pozdrawiam
@NAIZDUP: może robisz, ale samemu to wiesz ile to jest warte. A może jest tez tak, że jesteś w zdecydowanej mniejszości i nawet jak sie zbierzecie do kupy to wasz głos zostanie zakrzyczany. Ktos tam tych ludzi wybrał w końcu. Może tylko żyjecie w ułudzie, że większość myśli podobnie do ciebie i im pasuje obecny stan.