Wpis z mikrobloga

@Kasahara: @zweed_poet: taki już obraz przeciętnego sterydziarza. Na każdego instagamowego modela na soku przypada 1000 typów co biją i wyglądają jakby nigdy nie ćwiczyli. Później widzisz w necie jakieś cykle z mety solo, prohormony i sarmy w natarciu i przerwane w połowie cykle, bez odbloku. Ktoś kto nigdy nie zrobił żadnej formy na sucho nie zrobi żadnej formy na najlepszym towarze przez brak wiedzy, dyscypliny i etyki pracy. Będzie po
@Pappito: @churagan: ale to doslownie prawda ;D, pamietam jak kiedys pierwszy raz bylem w sieciowce i dolaczylem sie do 2 typkow na plaska. jeden w sumie lepiej wygladal, niz ja (byl wiekszy), a drugi to w #!$%@? lepiej wyglądał (typowy sterydziarz). Ja wtedy klatke skończyłem na chyba 85. ten pierwszy na 65/70, a ten drugi najwiekszy na wlasnie 80 :D
@galaktyczny_pingwin: Ziomek, ale tak od razu Brzoskwinian Keratyny? Słyszałem, że dla początkującego to za dużo. Może mleczan potasu domięśniowo w łydkę będzie dobry?


@bart_212: Może i masz racje, jest szansa że Brzoskwinian na starcie sponiewiera zbyt mocno...

Mleczan Potasu (inaczej MLP) jest bezpieczniejszą anaboliczną alternatywą, ale pamiętaj aby bić pod kątem 47,5°, wyłącznie we wschody słońca, inaczej ryzykujesz katabolizmem. Polecam również suplementację twarogiem przed snem.
@ChoNoTu
@Kasahara
Nie byłem nigdy w typowej sieciowce, a jedynie na siłowni w małym mieście ( ok. 4000 mieszkańców). Tam też trafiały się różne Seby na koksie i gównosplitach, ale z 80-90 radzili sobie na luzie.
Ktoś kto nigdy nie zrobił żadnej formy na sucho nie zrobi żadnej formy na najlepszym towarze


@churagan: o ile idziesz w zaklad, ze sie da? Pieprzysz raz po raz, branie soku obliguje cie do wyciskania wiecej niz te 80kg na klate?