Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 424
Tak do mlodocanych, pryszczatych lub mentalnie ograniczonych - kiedy bedzie wojna nigdzie nie #!$%@? za granice. No chyba, ze jak w serialu Watacha Czeczeni - gesiego, przez gory. WP zamknie granice drogowe, zadne statki nie przybija do portow, lotniska zostana zamkniete a kazdy otrzyma zaproszenie do stawie nia sie na jednostke - jezeli to sie nie uda, zieloni pofatyguja sie po was osobiscie. Za wygodnie sie przed komputerkiem zrobilo i poprzewracalo w dupach. Szwajcaria xD w kamasze i za ojczyzne.

#ukraina #wojna #rosja
  • 212
No ok tylko czemu mam mordować Niemców/ Rusków oni pewnie też woleli by siedzieć w domu z rodziną.


@Niebadzlosiem: Bo te Ruski i Niemcy przyjdą żeby Cię zabić i ograbić.

Jakby każdy na świecie olał "nakaz" pójscia w kamasze to nie było by wojen :D Równie dobrze mogę zebrać rodzinę i próbować ewakuować się z tego kraju :)...

Strasznie to infantylne. Gdybyś chciał wszystkim ustąpić to byś mieszkał gdzieś na terenie
@ediz4: Poznałem mase ludzi w swoim życiu w tym wielu obcokrajowców. ŻADEN KOMPLETNIE ŻADEN.
Nie miał chęci najechania na kogoś innego.
Nawet Polacy którzy wielce by chcieli Lwów wątpie by faktycznie ktoś sięgnął po karabin i mordował dla przyłączenia tego miasta do terytorium Polski.
Ludzie jeśli idą na wojnę nie idą bo chcą tylko bo muszą a muszą bo ktoś u góry wydał polecenie.
Ten ktoś u góry odpowiada za to
Poznałem mase ludzi w swoim życiu w tym wielu obcokrajowców. ŻADEN KOMPLETNIE ŻADEN.

Nie miał chęci najechania na kogoś innego.

Nawet Polacy którzy wielce by chcieli Lwów wątpie by faktycznie ktoś sięgnął po karabin i mordował dla przyłączenia tego miasta do terytorium Polski.

Ludzie jeśli idą na wojnę nie idą bo chcą tylko bo muszą a muszą bo ktoś u góry wydał polecenie.

Ten ktoś u góry odpowiada za to i niech