Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 424
Tak do mlodocanych, pryszczatych lub mentalnie ograniczonych - kiedy bedzie wojna nigdzie nie #!$%@? za granice. No chyba, ze jak w serialu Watacha Czeczeni - gesiego, przez gory. WP zamknie granice drogowe, zadne statki nie przybija do portow, lotniska zostana zamkniete a kazdy otrzyma zaproszenie do stawie nia sie na jednostke - jezeli to sie nie uda, zieloni pofatyguja sie po was osobiscie. Za wygodnie sie przed komputerkiem zrobilo i poprzewracalo w dupach. Szwajcaria xD w kamasze i za ojczyzne.

#ukraina #wojna #rosja
  • 212
  • Odpowiedz
Najśmieszniejsze jest to i jestem tego #!$%@? niemal że pewien, przynajmniej obserwując zachowanie swoich "kumpli" (nadużycie) Sebiksow

Że teraz mamy wielkich patriotów. Wielkich obrońców suwerenności i czystości ojczyzny. Odzież z Godłem. Majtki w narodowych barwach. Czczą wyklętych. Wszędzie widzą antypolskie ataki i tajna, spiskowa działalność przeciwko niepodległości. Uważają się za jedynych prawdziwych Polaków - przynajmniej w internecie i na różnych spędach a 99,9 tych dzbanów, jakby się przeanalizowało ich naukę Historii w
  • Odpowiedz
@emcter a myślisz że kogo rzucają w trakcie wojny jako pierwsze mięso? Oczywiście że rezerwistow i szeregowych, do zatrzymania napierajacego frontu, by mieć czas na ułożenie taktyki wlasciwych wojsk.

Nie mamy Armii na poziomie wojsk USA, więc nie będziemy prowadzić, współczesnej nowoczesnej wojny. Nasze taktyki są z czasów II Wojny Światowej, Zimnej Wojny i Układu Warszawskiego.
  • Odpowiedz
@peszmerd: To jest #!$%@? że mam obowiązek walczyć za ten kraj.

Na tym świecie chyba nie ma kraju za który chciałbym oddać życie.

Lol gdzie moja wolność?

Oddać życie to można za rodzinę, w obronie niewinnego człowieka ale nie za "kraj"


@Niebadzlosiem: Twoja wolność i wszystkie inne górnolotne banały to w czasie wojny tylko frazesy. Wybacz, ale Polacy czy Żydzi też 70 lat temu pewnie niezbyt chętnie jechali
  • Odpowiedz
Zabawne jest to jak eksperci z wypok myślą, że rezerwiści bez przeszkolenia pójdą od razu na front


@emcter: Zabawne jest to że wierzysz że tak nikt nie robi. Podczas ostatniej wojny mój dziadek poszedł właśnie w ten sposób do woja.
  • Odpowiedz
@peszmerd: Jesteś zbyt ograniczony by zrozumieć że twoje wersję w języku rosyjskim chcą tego samego co ty, pokazać kto jest mocniejszy. Niestety przez to że mamy ciebie któremu w mokrych snach snią się kamasze, mamy też ruska ktoremu się śni nowe zsrr. #!$%@? jest tak mocne że nie widzisz że tworzysz spiralę nienawiści, zacznij od siebie ,a potem innych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mnichuy: co Ty #!$%@?. Nic mi sie nie sni, wyprowadzam tylko z bledu wykopkow ktorzy mysla, ze jak bedzie wojna to ich to nie bedzie dotyczyc.
  • Odpowiedz