Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 424
Tak do mlodocanych, pryszczatych lub mentalnie ograniczonych - kiedy bedzie wojna nigdzie nie #!$%@? za granice. No chyba, ze jak w serialu Watacha Czeczeni - gesiego, przez gory. WP zamknie granice drogowe, zadne statki nie przybija do portow, lotniska zostana zamkniete a kazdy otrzyma zaproszenie do stawie nia sie na jednostke - jezeli to sie nie uda, zieloni pofatyguja sie po was osobiscie. Za wygodnie sie przed komputerkiem zrobilo i poprzewracalo w dupach. Szwajcaria xD w kamasze i za ojczyzne.

#ukraina #wojna #rosja
  • 212
  • Odpowiedz
@Misza97: Nie no ogólnie Polska jako "kraj" jest fajny mamy ładne tereny, mentalność ludzka jest spoko jeśli pomieniemy januszy, grażyny i cwaniactwo. Mamy fajne tradycje. Problem jest jedynie z władzą jakby ten kraj kwitł gospodarczo i myślał przyszłościowo to byloby zajebiste miejsce do życia - jeszcze gdyby tylko było cieplej xD
Jednak na tym świecie nie ma takiego kraju za ktorego warto oddać życie czy to Mateczka Rosyja, Ukraina, Polska, Grecja,
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: A kto stwierdził że masz ginąć?

Chcę, żebyście zapamiętali, że żaden #!$%@? nie wygrał wojny, umierając za swoją ojczyznę. Wygrywa się ją, sprawiając, by tamci #!$%@? umierali za swoją....

Mamy XXI czemu mam ginąć bo ktoś na górze pokłócił się z kimś...

To jest takie strasznie infantylne. Jest rok 1939 i gadasz to samo "dlaczego mam iść ginąć bo ktoś się pokłócił" Wchodzą Niemcy i mordują całą twoją rodzinę i
  • Odpowiedz
tylko ze zostanie policjantem to wybór, a bronienie go to praca o jakiej się wiedziało że będzie i na co świadomie się godziło.


@serio_serio: Obowiązki obywatela wobec ojczyzny są powszechnie znane. Nie zgadzasz się z nimi zatem przyjmij obywatelstwo innego kraju a potem się zrzeknij polskiego. Nikt Cię na siłę nie trzyma.
  • Odpowiedz
@ediz4: No ok tylko czemu mam mordować Niemców/ Rusków oni pewnie też woleli by siedzieć w domu z rodziną.
Jakby każdy na świecie olał "nakaz" pójscia w kamasze to nie było by wojen :D
Równie dobrze mogę zebrać rodzinę i próbować ewakuować się z tego kraju :)
  • Odpowiedz
Ci na górze podczas wojny będą siedzieć w takich Stanach a my prości ludzie będziemy się mordować w imię jakiś wartości które sa gówno warte


@Misza97: No ludzie w 39 walczyli w imię wartości - weź idź się rozpędź. Ci ludzie walczyli o przetrwanie eksterminowanego narodu.
  • Odpowiedz