Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 424
Tak do mlodocanych, pryszczatych lub mentalnie ograniczonych - kiedy bedzie wojna nigdzie nie #!$%@? za granice. No chyba, ze jak w serialu Watacha Czeczeni - gesiego, przez gory. WP zamknie granice drogowe, zadne statki nie przybija do portow, lotniska zostana zamkniete a kazdy otrzyma zaproszenie do stawie nia sie na jednostke - jezeli to sie nie uda, zieloni pofatyguja sie po was osobiscie. Za wygodnie sie przed komputerkiem zrobilo i poprzewracalo w dupach. Szwajcaria xD w kamasze i za ojczyzne.

#ukraina #wojna #rosja
  • 212
  • Odpowiedz
@peszmerd: zrobią to tak samo jak przez setki lat: przekroczą granicę nielegalnie, przesiedzą u rodziny na głębokiej wsi, zwęszą na czas i pojadą kilka dni wcześniej, ostatecznie odmowa, dezercja i sztum. Więc ogólnie to nie przesadzaj. Z dumą będą nosić białe piórko ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@peszmerd: Hehe, nie- lecę po żółte papiery albo cokolwiek i wyjeżdżam pierwszym transportem z chorymi. Chcesz sobie ginąć jak frajer za to śmieszne państewko czy jak kto woli, "ZA ŁOJCYZNE!", to sobie giń, ale nie zmuszaj do tego innych.
Rozumiem tam wojsko zawodowe czy nawet te śmieszne OT- kręci ich to, czują to, proszę bardzo, niech idą wojować ale zmuszania mnie do założenia jakiejś starej szmaty i hełmu
  • Odpowiedz
@peszmerd wystarczy #!$%@? przed zamknięciem granic, wojna nie wybucha z dnia na dzień, zdrowo myślący człowiek jest w stanie przewidzieć na podstawie różnych markerów gospodarczych i politycznych taka sytuację jak wojna, z resztą znajomości na wysokich szczeblach też zrobią swoje
  • Odpowiedz
Rozumiem tam wojsko zawodowe czy nawet te śmieszne OT- kręci ich to, czują to, proszę bardzo, niech idą wojować ale zmuszania mnie do założenia jakiejś starej szmaty i hełmu z lat 80, aby być mięsem chroniącym ten #!$%@?łek nie zdzierżę.


@tellet: xD Ty myślisz że ktoś będzie ryzykował życie żeby taki pasożyt sobie po wszystkim wrócił siedzieć przed kompem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zakaz wjazdu z
  • Odpowiedz
@ediz4:

Zakaz wjazdu z powrotem do Polski ze zlicytowaniem całego pozostałego majątku.

Jak go najpierw nie wywiozę xD
I jaki zakaz wjazdu, jak tam by co najwyżej wiza do federacji rosyjskiej była potrzebna.
Mentalność ruska z garścią amunicji biegnącego pod niemiecki ckm w stalingradzie wciąż silna widzę xD
  • Odpowiedz
Jak go najpierw nie wywiozę xD I jaki zakaz wjazdu, jak tam by co najwyżej wiza do federacji rosyjskiej była potrzebna.

Mentalność ruska z garścią amunicji biegnącego pod niemiecki ckm w stalingradzie wciąż silna widzę xD


@tellet: Taa. rozbierzesz dom i zapakujesz do plecaka xD
@Niebadzlosiem: Taa. Pierwszy będziesz biegał na komendę jak ci jakiś sebiks wpierdziel spuści
  • Odpowiedz
@Misza97: Większość Ukraińców to żadne pasożyty, większość pobierających 500+ pracuje.

ogólnie marzy mi się upadek Polski....

Wiem Misza ja cię doskonale rozumiem. Wróć do swojego domu na wschód - po co się męczyć.
  • Odpowiedz