Wpis z mikrobloga

@MGBBR: honda accord '99-'01, moja w przyszłym roku dwudzieste urodziny, trójka z przodu na liczniku a w zasadzie po za dolewaniem paliwa, czasem oleju i wymianę klocków/filtrów itp. to nie specjalnie się coś z nią dzieje. przyjemna i wygodna fura.
  • Odpowiedz
@Sleeve: jeszcze raz - nikt nie pytał o honde.

Polecasz bo masz. Ale ruda pełnoletnia Honda nie jest synonimem dobrego auta. Może na pierwsze auto do zabawy to jeszcze, ale jak kogoś stać na coś lepszego to nie ma co się w to pchać.

Mimo że nie lubię vagów jak mało kto to na daily wolałbym już tego golfa V-tkę z końca produkcji czyli 2009 niż Accorda z 1999.
  • Odpowiedz
@Atreyu: jak się nie zabezpieczy i nie dba to ruda może i jest - nie mam tego problemu, a skoro ktoś pyta o przedział 6-12 tyś. to raczej szuka czegoś co w miarę jeździ w tym przedziale cenowym a nie "jak kogoś stać na coś lepszego...". Owszem, polecam bo mam i nie narzekam. A co mam polecać inne auta bo znajomy znajomego opowiadał jak usłyszał na ulicy...? Honda, jak i
  • Odpowiedz
@MGBBR: W przedziale 6-8 tys. z całego serca polecam Audi A4 B5, koniecznie w quattro i koniecznie z benzyną. Części tanie, gaz łyka bezproblemowo, każdy mechanik potrafi to serwisować. No i bardzo fajnie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak się nie zabezpieczy i nie dba to ruda może i jest -


@Sleeve: jak się ma od nowości, albo w miarę świeże auto to można tak pisać. 99% właścicieli ma wyrąbane na dodatkowe zabezpieczenie. Większość starych hond już jest zardzewiała. Nawet jak nie widać nic z wierzchu to często podłogi już nie ma i niewiele tu pomoże, na zabezpieczanie o jakieś 15 lat za późno.

Jeszcze bym rozumiał w
  • Odpowiedz
  • 4
@MGBBR: 8-12tys: jeśli chcesz hatchbacka to Citroen C4, przy 12k już znajdziesz na prawdę dobrze wyposażone wersje (ksenony skretne, parktronic, fotele grzane, czasem nawigacja), w zeszłym roku zakupiłem 1.6 benzynę i jestem bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz