Wpis z mikrobloga

cena na rynku jest dobra


@MGBBR: cena jest dobra
najlepsza z wszystkich cen

polecacie za auta dobre wizualnie w przedziale


@MGBBR: za auta dobre wizualnie w przedziale polecam na przykład rower (tez dobry wizualnie)
albo telewizor (są takie dobre wizualnie)

8tyś


@MGBBR: tyś królową Maryjoooooo (śpiewaj z wykopem)
  • Odpowiedz
@MGBBR sprawdź Lancera CS w sedanie. Produkowany do 2007. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na rudą oraz czy tarcze hamulcowe nie biją i tuleje wachaczy z tyłu nie skrzypią. Poza tymi trzema rzeczami to auta praktycznie bezawaryjne a w pakiecie sport z kierownicą MOMO wyglądają kozacko.
  • Odpowiedz
  • 2
@MGBBR kup sobie saaba 93/95 2.0 turbo w gazie. Z zewnątrz ładny, mocy ma dużo, w miarę ekonomicznie z gazem jeżeli nie masz ciężkiej nogi. Jedyny minus to kokpit który wygląda jak wygląda xD
  • Odpowiedz
ruda pełnoletnia Honda nie jest synonimem dobrego auta


@Atreyu: Prawie 3 lata temu kupiłem Hondę Accord, rocznik 96 w gazie bo budowałem dom i potrzebowałem taniego samochodu, którym nie byłoby mi szkoda wozić worków z cementem.
Kosztował mnie trochę ponad 3k cebulionów.
Mam go do dzisiaj bo nie chce się zepsuć, odpala od razu mimo że obecnie więcej stoi niż jeździ i zwyczajnie szkoda mi go sprzedać.
  • Odpowiedz
@MGBBR: Ja niedawno kupiłem Hyundaia Coupe (aka Tiburon/Tuscani) 2004r. i jestem bardzo zadowolony. W przedziale cenowym który podałeś można nawet jakiś zadbany 2007r. wyrwać. Fajne autko, ładnie się prezentuje, pali niedużo, a mocy mu nie brak, podobno mało się psuje a i w naprawie niedrogi. Trzeba się jedynie liczyć z tym, że auto dla dwóch osób maks. Z tyłu jest bardzo ciasno, jakieś niższe osoby lub dzieci jeszcze się mieszczą, ale
  • Odpowiedz
@MGBBR: Alfę 147 polifcie powinieneś na luzie złapać w drugim przedziale, diesle zdecydowanie warte polecenia, z benzynami gorzej, wszystkie potrafią być problematyczne po za najmocniejszą jednostką 3.2 V6
  • Odpowiedz
@MGBBR po pierwsze - do czego jest ci samochód potrzebny? Jakie robisz przebiegi? Jakie nadwozie najbardziej jest Ci potrzebne?

Ogólnie przedział do 10000zl jest tragiczny. Albo starsze auta, ale dopieszczone, w których i tak trzeba się liczyć z kosztami wynikającymi z wieku, albo nowsze, ale strupy, ulepy, gruzy total.

Tak na poważnie - jak średnio ogarniasz od strony mechanicznej to Passat B5 1.8 - 125KM, 2.0 - 115KM + LPG jest spoko
  • Odpowiedz
@Zielony34: do zwykłej codziennej jazdy, przebiegi nie stanowią problemu bo nie robie ich za dużo.

Zastanawiałem sie właśnie też na passatem B5, albo Audi A3. Potrzebuję auta na teraz, nie na lata. Po dwóch/trzech latach będę chciał go wymienić wtedy już na coś droższego.

a moja wiedza o mechanice jest nie zbyt dobra. Ludzie w moim otoczeniu znają sie bardzo dobrze, Teść ma swój warsztat i zawsze może coś wpoić z
  • Odpowiedz