Wpis z mikrobloga

@michlo2 ja #!$%@? niech ludzie kupują co chcą i tyle xD ja czy bym jeździł nówka z salonu czy 7 letnim premium to miałbym wywalone bo byłoby to narzędzie pracy ino a nie żeby się pokazać.
Tylko stratopolonez w moim sercu kiedyś se replikę zrobię
@michlo2: o jak dobrze ja to znam XD Wzielem w leasing 2 letniego Seata Toledo, ladna furka, wygodnie mi sie jezdzi itp. Ogolnie 35k brutto, trafila sie okazja, auto serwisowane w ASO czyli naprawde nic znamiennego, ale na pierwsze auto nie chcialem sie zadluzac, brac z wielkim silnikiem zeby placic duze ubezpieczenie itp.

Co sie dowiedzialem? Czemu nie dieselek? Szwagier A4 sciaga i passaty z Niemiec mogles powiedziec.
Taki przedsiebiorczy a
Kurła za 100 k to mosz 7 letnio marke premjum.

@michlo2: powiedz mi że to bajt XD widzialem te teksty na memach z nosaczem i nigdy nie mogłem uwierzyć że ktoś jest w stanie cośtakiego powiedzieć naprawde xD


@TOP___BK: nie, ludzie naprawdę potrafią tak mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Praca mojej #rozowypasek gdzie znamienita większość dyma za 200 zł więcej niż najniższa krajowa

Moja robota gdzie średnia faktura nie schodzi poniżej 5 cyfrowej kwoty


@michlo2: jak można być takim dzbanem i dawać się dymać jakiejś Karynie #!$%@?ącej za minimalną? xD
no #!$%@?, przeciętna kobieta by na ciebie nie spojrzała jakbyś zarabiał 200 złotych więcej niż najniższa krajowa, a ona "5 cyferek na fakturze" ale taki bankomat wie, (albo i nie)