Wpis z mikrobloga

Kurła, Polska B to nie miejsce a mentalność. Drobne porównanie reakcji po odebraniu nowego salonowego auta:




  • 77
  • Odpowiedz
@wieniu: Kiedyś nie miałem zupełnie nic bo bieda ogólnie w rodzinie była, dopóki nie otworzyłem firmy (praca na B2B jako główne źródło) i patrzyłem na innych z nadzieją że i ja kupie sobie coś porządnego kiedyś ale jakoś nawet nie myślałem żeby gadać im takie pierdoły jak koleżaneczki różowej

@elvisiako: Jakoś nie lubię za bardzo fordów, mamy we flocie mondeo i fiesty wcale nie najniższe modele a jakieś takie niefajne
  • Odpowiedz
@michlo2: Najbrzydszy środek roku, z zewnątrz wygląda jak dziadkowóz. No ale przynajmniej ma przyspieszenie na poziomie mojego 30 letniego premium :) Choć nie wiem czy bym nie wolał już dołożyć do giuli. Ale to tylko moja opinia. Niech się jeździ. Szerokości!
  • Odpowiedz
@jaroslaw_madry: Standardowa wersja przypomina dziadkowóz, GTI i Rline maja inne zderzaki i fajne lampy led i wtedy już wygląd kozak, ale to moje zdanie. A Active Info Display i Discover Media robią robotę w środku :)
  • Odpowiedz
Kurła za 100 k to mosz 7 letnio marke premjum.


@michlo2: powiedz mi że to bajt XD widzialem te teksty na memach z nosaczem i nigdy nie mogłem uwierzyć że ktoś jest w stanie cośtakiego powiedzieć naprawde xD
  • Odpowiedz