Wpis z mikrobloga

  • 0
@klatamistrz e tam, 1500 wystarczy, nie chce znowu układać przez tydzień wieczorami :P

A wygląda imho super, chyba nawet lepiej niż ten pomarańczowy :)
@epi: O panie, biorę. Pomarańczowego i Chirona nie mam, bo średnio mi się podobały (Chiron to już w ogóle lipa), a do tego cena tego będzie niższa, więc nie będzie się co zastanawiać
@epi: Wygląda zajebiście, zwłaszcza od tyłu. Zastanawiała mnie cena o ponad 100 euro niższa od pomarańczowego, a tam o połowę mniej części. Sam model krótszy tylko o 7cm, za to szerszy o 5, więc wymiary podobne. Pewnie przyoszczędzili elementów na mechanice, a to w budowaniu pomarańczowego dało mi największą frajdę. Że z zewnątrz wygląda dość niepozornie, ale wiem ile czasu poświęciłem na zbudowanie tego co ma w środku. Zobaczę, może się
@Hellvis: pomarańczowy, podobnie jak chiron to modele ekskluzywne, w wypasionym pudełku, itp
ten zestaw jest po prostu zwykłym zestawem, dlatego i cenę ma zwykłą ;)
@epi: Nie mniej cena wynika też z ilości elementów. Tutaj jest ich o 1200 mniej, przy zachowaniu tych samych rozmiarów, więc zapewne dbałość o szczegóły jest zdecydowanie mniejsza.
@Hellvis: Chiron( i Porsche też, z tego co wiem), miały działającą skrzynię biegów, tutaj takiej informacji nie widzę. Pewnie na tym jest dużo części zaoszczędzonych
dbałość o szczegóły jest zdecydowanie mniejsza


@Hellvis: właśnie patrząc na zdjęcia wydaje mi sie, ze szczegółów jest tutaj nieco wiecej
ogólnie ładniej ten model się prezentuje