Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #feels
Często marzę o tym, by móc mieć kiedyś syna, móc patrzeć jak dorasta, uczyć go grać w piłkę, zbudować z nim domek na drzewie, móc być dla niego wzorem mężczyzny. Ale niestety, pomimo 22 lat nawet się nie całowałem. Nigdy nie miałem dziewczyny. Jestem po prostu brzydki (z twarzy maks. 3/10), jestem po prostu #!$%@?ą, nie facetem. Szczerze, nie chcialbym żeby mój syn był taki jak ja. Mimo to jest to takie moje marzenie. Przez geny i zniszczone dzieciństwo na totalnej prowincji straciłem szansę na normalne życie. Rówieśnicy zakładają już rodziny, mają dzieci, a ja? Ja nie dotarłem nawet do poziomu, na jakim oni byli w czasach gimnazjum i szkoły podstawowej. Czuję się przez to strasznie źle, niczym człowiek gorszej kategorii... Smutno mi i źle (,)
@Antonio211

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 44
@AnonimoweMirkoWyznania: jak chcesz go nauczyć grać w piłkę czy zbudować domek, skoro pewnie byłeś wybierany na wfie ostatni i potykałeś się o własne nogi, ludzie którzy nie potrafią się zająć samym sobą nie powinni mieć praw do dziecka
Przegryw : @sad_pepe: ja podobnie tylko znacznie więcej zarabiam i mam swoje mieszkanie w wawie na nowowybudowanym strzeżonym osiedlu deweloperskim, sam nie wiem po co już pracuje i odkładam kolejne chajsy kusi mnie by rzucić prace i przejeść wszelkie oszczędności piwniczcac przed gierkami nic mnie już w zyciu nie czeka podobno różowe lubia takich jako bankomaty #redpill kłamał

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}