Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #feels
Często marzę o tym, by móc mieć kiedyś syna, móc patrzeć jak dorasta, uczyć go grać w piłkę, zbudować z nim domek na drzewie, móc być dla niego wzorem mężczyzny. Ale niestety, pomimo 22 lat nawet się nie całowałem. Nigdy nie miałem dziewczyny. Jestem po prostu brzydki (z twarzy maks. 3/10), jestem po prostu #!$%@?ą, nie facetem. Szczerze, nie chcialbym żeby mój syn był taki jak ja. Mimo to jest to takie moje marzenie. Przez geny i zniszczone dzieciństwo na totalnej prowincji straciłem szansę na normalne życie. Rówieśnicy zakładają już rodziny, mają dzieci, a ja? Ja nie dotarłem nawet do poziomu, na jakim oni byli w czasach gimnazjum i szkoły podstawowej. Czuję się przez to strasznie źle, niczym człowiek gorszej kategorii... Smutno mi i źle (,)
@Antonio211

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: jak chcesz go nauczyć grać w piłkę czy zbudować domek, skoro pewnie byłeś wybierany na wfie ostatni i potykałeś się o własne nogi, ludzie którzy nie potrafią się zająć samym sobą nie powinni mieć praw do dziecka
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania 29 lvl prawik here Mam tak samo zarabiam tą średnia krajowa, mam już wszystko materialne co chciałem tv za 7k, konsole, gry, dobry komp. Nie potrzebuję przykładowo nowego auta bo mało używam. Mam dość bycia samotny tez chciałbym mieć dzieci.
  • Odpowiedz
Przegryw : @sad_pepe: ja podobnie tylko znacznie więcej zarabiam i mam swoje mieszkanie w wawie na nowowybudowanym strzeżonym osiedlu deweloperskim, sam nie wiem po co już pracuje i odkładam kolejne chajsy kusi mnie by rzucić prace i przejeść wszelkie oszczędności piwniczcac przed gierkami nic mnie już w zyciu nie czeka podobno różowe lubia takich jako bankomaty #redpill kłamał

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz