Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JestemSpermiarzem: zdjęcia zestawione moze trochę tendencyjnie, bo iakby op dał na dole taka muchę to już nie byłoby źle, ale generalnie to jest w tym obrazku sporo racji. Na zachodzie jest bardzo dużo zadbanych ludzi wieku 40-50, którzy wygladają atrakcyjnie i kobiet i mężczyzn. Mają na yo na pewno więcej kasy, to fakt, ale też i świadomość i dbałość większa. Oczywiście to się zmieni i u nas, w dużych miastach już
@dlolb: No w końcu ktoś zrozumiał o co chodzi, tu nawet nie chodziło żeby #!$%@?ć polkom, bo można by było wrzucić kilku januszy i porównać z normalnymi osobami. Niestety ale polskie społeczeństwo 50+ w ogóle o siebie nie dba w wiekszosci. I można na ulicach zobaczyć zapuszczonych łysiejących Januszy z brzuchami i własnie takie Grażynki jak na zdjeciach. Tu chodzi głównie o samą świadomość bo wiadomo że kwestii finansowych się nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dlolb: No w końcu ktoś zrozumiał o co chodzi

@JestemSpermiarzem:

Po protu byłem zagranicą nie raz i nie dwa ;)

jeszcze można dodać, że na zachodzie, w lato, dość popularne jest chodzenie braless, też było to dla mnie ciekawe. Szczególnie widziałem w Nowym Jorku. W ogóle NY, był dla mnie szokujący, spodziewałem się stada grubasów, a tam na prawdę zadbani, szczupli i ładni ludzie. Jak rozmawiałem z amerykanami to mówili,